Сусідня територіальна громада вже зареєструвала свій статут

4 Січня 2016 16:12  0  2442

Новини БільмакаСусідня територіальна громада вже зареєструвала свій статут

Камиш-Зорянська селищна територіальна громада Куйбишевського району перша в Запорізькій області зареєструвала свій статут. Про це повідомляє прес-служба Запорізької облради.

 

Процес децентралізації, який послідовно реалізується на території області, вийшов на черговий етап - громади почали отримувати своє офіційне визнання.

 

Так, 31 грудня 2015 року зареєстрували раду Камиш-Зорянської селищної територіальної громади Куйбишевського району як юридичну особу публічного права з урахуванням реорганізації. Крім того, офіційно зареєстрований її статут. Таким чином, Камиш-Зорянська селищна територіальна громада Куйбишевського району стала першою офіційно зареєстрованою громадою на території Запорізької області.

 

Нагадаємо, згідно із законодавством, об'єднані громади отримуватимуть 60% податку на доходи фізичних осіб та 5% акцизного збору, які досі перераховувалися в районні, обласний та державний бюджети.

 

Чапаєвська громада також готує базу для реєстрації своєї ради і статуту.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)