Пологівські школярі визначили, якою повинна бути людина, щоб стати успішним підприємцем Есть фото

13 Лютого в 11:45  0  619

ОсвітаПологівські школярі визначили, якою повинна бути людина, щоб стати успішним підприємцем

Сьогодні,як ми знаємо, Україна знаходиться не у кращій економічній формі. А от у інших країнах світу, які мають стабільно високі економічними показники, досить розвинений малий та середній бізнес. Натомість у нас відкривати власну справу бажають далеко не всі. Чому? Можна довго наводити схеми, таблиці та графіки, говорити про податки та інше. Проте дуже часто проблема полягає саме в людях.

 

У рамках проведення наукового дослідження на конкурс-захист Малої академії Наук ми поспілкувались з провідними підприємцями Пологівщини та змогли визначити, якою повинна бути людина, щоб бути успішним підприємцем. За підсумками проведених нами інтерв’ю ми зрозуміли, що бізнесмен повинен бути працьовитим, відповідальним, наполегливим, рішучим, далекоглядним, стресостійким, вірити в себе, вміти використовувати страх як додаткове джерело енергії.

 

Можливо сьогодні в нашій державі і несприятливі умови для малого та середнього бізнесу, проте ми віримо, що цей етап пройде. Але риси майбутнього успішного підприємця необхідно формувати вже сьогодні.

 

 

Зокрема розвивати в собі емоційно-вольові якості, комунікабельність, відповідальність, медіа грамотність, віру в себе, вміння працювати в команді. Почніть з малого: спробуйте почистити зуба лівою рукою, погледіти молодшого племінника, стати на ковзани чи до кінця прочитати книжку. Спілкуйтесь в живу! Чим частіше, тим краще! З батьками, однолітками,сусідами, продавцем у магазині. Навчіться розуміти людей різного віку та статку. Оволодівайте навичками роботи з інформацією на різних носіях та використовуючи різні програми. Навчайтесь! Розвивайте себе та свої таланти. І одного дня зійдуться усі обставини, які дадуть змогу відкрити власну справу. А виховання в собі вищезазначених рис зроблять вас по-справжньому успішним бізнесменом не тільки Пологівщини, а й усієї України.

 

Малько Анастасія,

10 клас Пологівської гімназії «Основа»

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)