У Більмаку стартував процес перетворення закладів охорони здоров`я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства

16 Січня 2018 11:35  0  1099

Новини БільмакаУ Більмаку стартував процес перетворення закладів охорони здоров`я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства

Відповідно до Концепції реформи фінансування системи охорони здоров'я, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 1013-р, одним із основних стратегічних завдань є перехід до оплати діяльності постачальників медичних послуг на основі конкретних результатів їх діяльності. Для вирішення цього завдання виникає необхідність зміни характеру відносин між постачальником медичних послуг та їх замовником – розпорядником бюджетних коштів. Виходячи з цих завдань, необхідно провести низку заходів, що дадуть змогу пройти всі етапи реорганізації в строки і відповідно до законодавства.

 

У Більмаку пройшла нарада при районній раді, під час якої визначили першочергові, пріоритетні напрямки роботи в закладах охорони здоров'я. За підсумками наради головою районної ради було дане доручення підготувати проект рішення на наступну сесію районної ради про створення некомерційного підприємства.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)