У селі Пологи реконструюють стадіон Есть фото

20 Травня в 09:25  0  577

У регіоніУ селі Пологи реконструюють стадіон

На стадіоні "Україна", що на селі Пологи, триває капітальний ремонт адмінприміщення. Напередодні 35-річного ювілею з моменту побудови стадіону адміністрація сільської ради вирішила втілити в життя довгоочікуваний проект реконструкції. Про це і не тільки дізнавалися журналісти "Районки"

 

"Дійсно, з моменту відкриття стадіону "Україна" капітального ремонту не було, а це майже 35 років. Спорт на селі має розвиватися, а для цього мають бути створені відповідні умови.

 

На проект реконструкції в цілому виділено 1 млн 400 тис. грн., в планах в цьому році витратити 622 тис. грн.

 

Роботи почали з реконструкції адмінприміщення стадіону.

 

Колись там було все до ладу: душові, роздягальні, глядацькі зали.... Все це ми відновлюємо, вдосконалюємо та ремонтуємо.

 

На першому поверсі будуть роздягальні, вбиральні, душові приміщення, тренерська кімната. На другому поверсі плануємо зробити залу для спортивних тренувань.

 

В найближчих планах - встановлення спортивного тренажерного комплексу на стадіоні, який, я думаю, з'явиться там вже наступного року.

 

Багато зроблено, а хочеться ще більше - для розвитку спорту на селі, для виведення нашої футбольної команди на новий рівень досягнень," - розповідає сільська голова Марина Рубан.

 

 

Багато ідей та ще більше планів...

Зірки склалися саме так, що на сьогодні маємо довгоочікуване проведення повної реконструкції адміністративного приміщення стадіону "Україна".

 

На першому поверсі будуть відновлені всі необхідні приміщення.

 

Стосовно другого поверху - тут плануємо зробити залу для тренування дітей новоствореного на селі відділення СК "Прайд". Тобто в період між футбольними змаганнями діти займатимуться самбо та дзюдо, а у футбольний період - зала слугуватиме місцем для тренування та оглядовим приміщенням. В подальших планах маємо мрію про покриття футбольного поля.

 

Футбольна команда "Україна" разом з тренером висловлюють глибоку подяку голові сільської ради Марині Рубан, а також директору ТОВ "Пологівський шляхбуд" Ігору Усанову та директору ТОВ "Україна Нова" Володимиру Абатурову за сприяння розвитку спорту на селі та створення відповідного комфортних умов для реалізації проекту. Реконструкція стадіону "Україна" не єдиний внесок у спортивний розвиток нашого краю.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
3
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)