Страйкболіст із Поліг: В АТО кулі справжні Есть фото

9 Грудня в 16:18  0  2303

Знай нашихСтрайкболіст із Поліг: В АТО кулі справжні

Організатор гри страйкболу в Пологах Руслан Філоненко розповів, що зараз у страйкбол грають тільки четверо пологівців, та й то у Запоріжжі. У Пологах ігри не проводяться, щоб постріли «несправжньої» зброї не лякали місцеве населення.

 

- Чекаємо закінчення АТО, щоб знову організовувати ігри, залучати молодь до допризовної підготовки, можливо будемо співпрацювати з школою, - зазначив Руслан.

 

 

З 30 серпня в Маріуполі служить Олександр, один із пологівських любителів гри в страйкбол (прізвище військовослужбовець попросив не вказувати). Неодноразово ми спілкувалися з ним під час зустрічей страйкболістів до початку війни на сході України.

 

 

В якості ігрового спорядження у страйкболі гравці використовують так звану м'яку пневматику. В спорядження гравця також обов'язково входить захисна амуніція, в тому числі захисні окуляри. Кульки для гри - діаметром 6 мм вагою 0,2 г, є і важче, але для зменшення болючих відчуттів застосовуються переважно легенькі. На війні майже так, але все по-справжньому. Олександр зізнається – ніколи не думав, що доведеться воювати насправді.

 

- То була просто гра, корисний і приємний дозвіл, а тепер почалося справжнє життя – жорстока реальність. Із моїх друзів-страйкболістів, здається, тільки я служу. Ми всі спілкуємось, щойно повернусь додому обов’язково зіграю з ними, - розповів пологівець.

 

Інколи дійсно краще, щоб гра залишалася просто грою. Але так сталося. Олександр служить у 55 артилерійській бригаді. До 14 грудня знаходиться дома у відпустці. Ось що він говорить про перемир’я, оголошене сьогодні, 9 грудня, Президентом України Петром Порошенко.

 

- Перемир'я - це добре, за той час, що я тут мене навіть вибухи петард змушують здригатися. Та тільки, як показує практика, «режиму тиші» ніколи не дотримуються наші вороги.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)