Спортивні Пологи

18 Вересня в 14:45  0  900

СпортСпортивні Пологи

16 вересня в місті Запоріжжя пройшов відкритий чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики. Пологівська ДЮСШ була представлена на цих змаганнях командою в кількості 14 спортсменів. Чотири пологівські легкоатлети змогли прорватися на п’єдестал:

Григорій Курган посів І місце у стрибках у довжину,

Тимофій Тонкопій - ІІ місце у тому ж виді,

Сергій Манжос ІІІ місце – біг 100 м,

Іван Моїсеєнко став третім в трьох дисциплінах: з бігу на 100 та 200 м, у стрибках у довжину.

Переможці змагань були нагороджені медалями. Підготували пологівських призерів змагань тренери Микита Терещенко та Андрій Григоренко.

16 вересня в місті Василівка пройшли змагання з футболу серед юнаків 2005-2006 р.н. в залік обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?». В змаганнях взяли участь 10 команд Запорізької області. Юні футболісти Пологівської ДЮСШ посіли ІІІ місце, поступившись командам Василівського та Мелітопольського районів. Учасники нашої команди були нагороджені грамотами та медалями. Підготували команду до змагань тренери Денис Удод та Віктор Кулініч.