В Міжнародий День танцю «Союз» збирав друзів»

3 Травня в 14:06  0  696

КультураВ Міжнародий День танцю «Союз» збирав друзів»

26 квітня на майданчику перед районним будинком культури творчим колективом РБК проведено районний фестиваль хореографії «Союз» збирає друзів», який присвячений Міжнародному Дню танцю.

 

Цього року фестиваль було присвячено 95-й річниці Пологівського району і у фестивалі взяли участь танцювальні колективи з усього Пологівського району.

 

На сцену було запрошено усіх керівників колективів. З привітальними словами до учасників і керівників звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Діденко. Почесні гості нагородили колективи дипломами за участь у районному фестивалі «Союз» збирає друзів» і кубками.

 

До слова було запрошено директора РБК В.Черненко, яка вручила випускникам Зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз» посвідчення про те, що вони є випускниками колективу.

 

Роман Гаспарян вручив грамоти Запорізького осередку спілки хореографів України вихованцям свого колективу, які цього року є випускниками колективу.

 

Гарний святковий настрій подарували колективи глядачам.

 

 


Прислал: Марина ДІДЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)