“Союзівці” отримали гран-прі на міжнародному онлайн-конкурсі

17 Червня в 10:58  0  558

Культура“Союзівці” отримали гран-прі на міжнародному онлайн-конкурсі

Міжнародний онлайн-фестиваль “Soul” тривав з 2 по 11 червня. Організований Благодійним фондом «Соняшник» за підтримки Міністерства культури та соціальної політики України, соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

 

Взяти участь могли всі бажаючі. Головне — зафіксувати виступ на відео та надіслати матеріал на пошту до 11 червня включно. Кожен член журі мав поставити оцінку, потім — бали сумуються і з'являється конкурсний бал у рейтингу.

 

Зразковий аматорський колектив “Союз” за день до підтвердження свого статусу отримали найвищий бал на цьому конкурсі — 10 разом із Гран-прі. На перегляд відправляли композицію “Аджарський танець”.

 

 

Варто сказати, що у складі журі були представники від Турції, Палестини, Швейцарії, Америки, Нідерландів, Узбекистану та України.

 

Вітаємо із перемогою зразковий аматорський хореографічний колектив СОЮЗ при КУ "ПРБК" ПМР та його керівника Армена Гаспаряна. Так тримати!

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)