«Сова», «жайворонок», «голуб». Кому належить світ?

5 Серпня в 11:10  0  1381

Асорті«Сова», «жайворонок», «голуб».  Кому належить світ?

Медіатренер та консультант Ольга Юркова кинула на своїй сторінці на Фейсбуці заклик: «Друзі, невеличке опитування. Світ належить жайворонкам чи совам? Чому? :)». Ви не уявляєте, яку хвилю обговорень та роздумів викликало таке, здавалось би, простеньке опитування. А ще безліч прикольних та неординарних відповідей.

 

«Масонам!». «Жайворонко-совам!». «Дятлам». «Голубам». Такі відповіді однозначно піднімають настрій. А ось відповідь, що «світ належить олігархам і закоханим» не тільки кумедне, але в деякому плані реалістичне, як і припущення, що «світ належить Дональду Трампу». Цікаво, чим самих коментаторів зацікавила здавалось би незначна тема обговорення.


Коментатор Olha Sytnik впевнена, що світ належить «совам. Рано нічого не працює».


Але інші коментатори трішки з нею не згодні.


Lesia Tsybko пише: «О 9:00 починається робочий день! Звичайно, жайворонкам )) Сови б починали робочий день об 11:00». Її підтримує Тетяна Кусок, на чию думку відповідь на питання залежить від того, про громадян якої країни йде мова: « Загалом, залежить від країни. Україна десь посередині. В західних країнах і робочий день починається раніше, і магазини з ресторанами зачиняються раніше. Але, наприклад, на Балканах (зокрема в Сербії, Боснії) вночі працює громадський транспорт і більше відкритих магазинів».


Юлія Лінник має свою думку: «Якщо не порівнювати їх у плані сну, а в житті, то всюди є безтурботливі жайворонки, які своїм співом піднімають настрій іншим та попереджають про можливу небезпеку. І є сови, які непомітно та безшумно в темряві нападають на беззахисну «мишу». Та це вже, судячи з якого боку дивитися на «мишей» - як на паразитів чи трударів)))) Тому, мабуть, 50Х50».

 

Спеціалісти відзначають: «жайворонок» - людина схильна прокидатися рано вранці і відходити до сну, як правило, до півночі. Саме вранці, з раннього підйому до полудня, у жайворонків краще за все працює голова, найбільше бадьорості та енергії. «Сови» ж - люди, які вважають за краще прокидатися ближче до середини дня (або пізніше) і засипати, як правило, після півночі.


Цікаво те, що один із коментаторів Ольги Юркової був правий: є й третій різновид людей: «голуби». Вони встають трохи пізніше жайворонків, весь день дуже активно працюють, лягають спати близько 23:00.


«Сови», до речі, діляться на тих хто народжується, і тих, хто оформлюється. «Сова», що народжується, може лягати спати і вставати разом з усіма, в тому числі і в режимі «жайворонка», але вранці вона ще як би не прокинулася, голова ще не свіжа, і розгулюється тільки після обіду, найкраще до вечора. «Сова», що оформлюється, - людина, що звикла засипати після півночі і спати по можливості весь ранок.


Більшість людей – «жайворонки», говорять спеціалісти, однак, якщо людині доводиться влаштовуватися на нічну роботу, протягом декількох місяців його організм перебудовується на режим сови. Аналогічно і в зворотний бік - навіть якщо людина народилася «совою» і все життя жила, як «сова», при необхідності він завжди може привчити свій організм до режиму «жайворонка».


Більшість фахівців вважає, що «жайворонок» веде більш здоровий спосіб життя. Цей спосіб життя - більш природний для людини.


А ось в Африці, де немає електрики, «сов» немає. Коли темніє, там стає зовсім темно, бродять нічні хижаки. Ось всі і сплять. А прокидаються з сонечком.

 

А хто ви? Вже визначилися? «Сова», «жайворонок» чи «голуб»? І кому ж насправді належить світ?

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)