Сьогодні кадет, завтра капітан Есть фото

31 Жовтня 2013 11:55  0  5423

ОсобистістьСьогодні кадет, завтра капітан

Примітна темно-синя форма кадета, витримка та постава, а найголовніше сяюча посмішка. Богдан Федосюк одразу виділявся серед перехожих вулиці Горького, які поспішали у своїх справах у передостанній день жовтня. Журналісти Газети не змогли пройти повз та підійшли поспілкуватися з хлопцем, який одразу став зосередженим та серйозним, відповідно до свого статусу.

 

Тринадцятирічний Богдан Федосюк виявився дуже щирим та відкритим хлопцем, стриманим і водночас цілеспрямованим. Він – кадет першого курсу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. І хоча пройшло лише кілька місяців навчального року, однак Богдан вже освоївся та повністю занурився у навчання. Цього тижня він приїхав додому, в Пологи, на канікули. До ліцею пішов навчатися цього року після закінчення сьомого класу гімназії «Основа». «Вчитися важко – сувора дисципліна, виконання завдань, ґрунтовне вивчення предметів, зокрема і на воєнну тематику: статут, обов‘язки військового. Однак навчання нас загартовує. Я вже звик до цього», - розповідає хлопець. Богдан дуже вдячний своїм вчителям, які не тільки дуже допомогли у підготовці до вступу, але й були наставниками та мудрими порадниками – це класний керівник, вчитель української мови Вікторія Леонідівна Грімова та вчитель математики Людмила Василівна Потоцька.

 

Кар‘єра військового – обдуманий та виважений крок, а ще це сімейна традиція. Тато Богдана служив у ВДВ, а старший брат Артур теж навчався у воєнному ліцеї, однак доля не повела його по професії далі. Братову мрію стати військовим вирішив здійснити Богдан. «Я дуже поважаю Артура, він є для мене прикладом, я хочу, щоб він мною пишався», - говорить хлопець, а його очі в цей час блищать, не приховуючи щирості слів.


На запитання, чому на канікулах теж потрібно носити форму, Богдан серйозно відповідає: «Так має бути. Адже якщо я зустріну старшого за званням, я маю віддати йому честь, а без форми цього зробити не зможу. Форма – це гордість».


Серйозність та стриманість прикрашають Богдана не менше ніж форма кадета, проте саме очі говорять, про кращі риси ще юного захисника – хоробрість, інтелігентність, відкритість. Дивлячись на таких юнаків, згадуєш повість Жюля Верна «П‘ятнадцятирічний капітан», де замальовується відвага, відповідальність та вірність своїм друзям та країні. І якщо у нас в Україні підростають такі захисники, ми можемо бути спокійними.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)