Для людей з інвалідністю підвищуються соціальні виплати

28 Листопада в 11:03  0  786

На районіДля людей з інвалідністю підвищуються соціальні виплати

З 1 грудня 2017 року зросте розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації

 

При цьому фахівці звертають увагу на різницю в термінах: пенсійне забезпечення та соціальні виплати для людей з інвалідністю. Пенсійне забезпечення інвалідів і розмір пенсії інвалідам уже збільшено з 1 жовтня 2017 року. Для тих, хто отримував 949 грн., пенсія зросла на 44% - до 1373 грн., іншим категоріям інвалідів підвищення відбулося в середньому на 11%. Але люди з інвалідністю отримують також соціальну допомогу, яка залежить, зокрема, від розміру прожиткового мінімуму.

 

У зв’язку з тим, що з 1 грудня цього року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, зростуть і відповідні соціальні виплати людям з інвалідністю – це близько 10 видів виплат.

 

Загалом з 1 грудня 2017 року для всіх категорій громадян відбудеться підвищення всіх видів соціальної допомоги, розмір яких залежить від рівня прожиткового мінімуму.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)