Безкоштовний рейс поєднав Гуляйполе та Пологи

23 Листопада в 21:16  0  826

Новини ГуляйполяБезкоштовний рейс поєднав Гуляйполе та Пологи

Між Гуляйполем та Пологами відкрито соціальний маршрут. Новенький, ще «у целофані» ПАЗ, що діятиме на маршруті, було презентовано цього понеділка на автостанції Гуляйпілля.


На відкритті були присутні представники гуляйпільської громадськості, органів влади, народний депутат Вадим Кривохатько.


Згідно графіку, автобус, котрий розраховано на 30 посадочних місць, виходитиме на рейс щодня, окрім неділі та понеділка. Розклад руху:


- відправка з м. Гуляйполе - о 8:00;

- відправка з м. Пологи – о 14:00.


Відтепер соціальна категорія пасажирів зможе абсолютно безкоштовно користуватись зазначеним рейсом. До соціальної категорії входять: пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій, у тому числі учасники АТО, вагітні жінки.


Гуляйпільці задоволені новим маршрутом та зазначають, що він є необхідним:


- Завдяки цьому починанню, соціально незахищені верстви населення матимуть змогу відвідувати медичні заклади, спілкуватись з рідними та близькими, котрі проживають у місті Пологи, - зазначає Василій Назаренко, житель Гуляйпілля. – До того ж безкоштовний проїзд є значною економією для нас, пенсіонерів.


Соціальний маршрут вже діє. Тож ним можуть скористуватись ті, хто має у цьому потребу.

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)