У 2020 році українцям обіцяють значно швидше виплачувати соцвиплати

11 Січня в 08:45  0  1252

На Вкраїні та у світіУ 2020 році українцям обіцяють значно швидше виплачувати соцвиплати

У Мінфіні надали контроль за виплатами населенню Мінсоцполітики

 

Від 1 січня 2020 року у Мінсоцполітики змінили механізм фінансування соціальних виплат, що дозволить українцям значно швидше отримувати гроші. Процес виплати соціальної допомоги буде здійснюватися протягом одного-трьох днів. Про це йдеться у повідомленні Кабміну.

 

Як уточнюється, Міністерство фінансів від нового року надало контроль за частиною виплат населенню безпосередньо Мінсоцполітики. В уряді кажуть, що завдяки змінам зможуть скоротити шлях проходження коштів із держбюджету до одержувачів соціальних допомог, пільг та субсидій, а також вчасно реагувати на потреби населення та спростити процедури адміністрування цих видатків.

 

За словами заступника міністра соціальної політики Віталія Музиченка, вище зазначені зміни стосуватимуться допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, малозабезпеченим сім’ям, під час народження дитини та одиноким матерям.

 

Також це стосується виплати пільг і житлових субсидій на ЖКП та придбання твердого та рідкого палива і скрапленого газу в грошовій формі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
2
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)