Соціальна допомога у питаннях та відповідях

1 Червня 2012 16:09  0  4978

Запитай у "РАЙОНКИ"Соціальна допомога у питаннях та відповідях

   До редакції газети «Районка» надійшло кілька запитань стосовно соціальних виплат при народженні дитини, допомоги матерям-одиначкам та тривалості декретної відпустки. На запитання пологівців відповідає заступник начальника УПСЗН у Пологівському районі Оксана Семененко. 

 

   Доброго дня, мене звати Ольга. Скажіть, будь-ласка, скільки виплатять грошей при народженні п'ятої дитини у родині?

 

   Розмір виплати при народженні дитини залежить від місяця народження, адже розмір виплат змінюється. Якщо дитина була народжена у період з 1 квітня по 30 червня, розмір допомоги на третю та кожну наступну дитину становить 109 320 грн. Одноразова допомога складає 9 110 грн., та щомісяця до 6 років на дитину виплачується 1391,8 грн.

 

   Моє родинне життя не склалось - я мати-одиначка. Виховую донечку. Скажіть, яку суму я маю отримувати сьогодні?

 

   Мати-одиначка може отримувати як мінімальний, так і максимальний розмір допомоги на дітей. Так, мінімальний розмір допомоги складає 30 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Для дитини до 6 років розмір такої допомоги складає 273,3 грн., для дитини до 18 років - 340,2 грн. Максимальний розмір допомоги на дитину матері-одиначці (з урахуванням доходу сім'ї) складає 50 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку: до 6 років - 455,5 грн., до 18 років - 567 грн.

 

   «Скільки мені мають виплачувати на виховання дитини до 3 років?» - Олена, м. Пологи.

 

   Розмір допомоги на дитину віком до 3 років складає різницю між розміром прожиткового мінімуму для працездатних (на сьогоднішній день 1094 грн.) та середньомісячним доходом сім'ї, але не менше 130 грн.

 

   «Мене цікавить, у декретну відпустку можна йти на 3 чи на 6 років?» Валентина.

 

   Допомога по догляду за дитиною надається по досягненню дитиною трирічного віку. Якщо дитина за станом здоров'я потребує постійного догляду, на це має бути відповідний висновок лікарсько-консультаційної комісії. У такому випадку декретна відпустка зі збереженням робочого місця триває до досягнення дитиною 6-річного віку. Проте виплати по догляду за дитиною не продовжуються.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  валентина 01.06.2012 18:12
А кто же решает сколько платить матери одиночке??? Пусть бы попробовал растить ребенка на минимальную выплату!!!
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)