Соціальна допомога у питаннях та відповідях

1 Червня 2012 16:09  0  4915

Запитай у "РАЙОНКИ"Соціальна допомога у питаннях та відповідях

   До редакції газети «Районка» надійшло кілька запитань стосовно соціальних виплат при народженні дитини, допомоги матерям-одиначкам та тривалості декретної відпустки. На запитання пологівців відповідає заступник начальника УПСЗН у Пологівському районі Оксана Семененко. 

 

   Доброго дня, мене звати Ольга. Скажіть, будь-ласка, скільки виплатять грошей при народженні п'ятої дитини у родині?

 

   Розмір виплати при народженні дитини залежить від місяця народження, адже розмір виплат змінюється. Якщо дитина була народжена у період з 1 квітня по 30 червня, розмір допомоги на третю та кожну наступну дитину становить 109 320 грн. Одноразова допомога складає 9 110 грн., та щомісяця до 6 років на дитину виплачується 1391,8 грн.

 

   Моє родинне життя не склалось - я мати-одиначка. Виховую донечку. Скажіть, яку суму я маю отримувати сьогодні?

 

   Мати-одиначка може отримувати як мінімальний, так і максимальний розмір допомоги на дітей. Так, мінімальний розмір допомоги складає 30 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Для дитини до 6 років розмір такої допомоги складає 273,3 грн., для дитини до 18 років - 340,2 грн. Максимальний розмір допомоги на дитину матері-одиначці (з урахуванням доходу сім'ї) складає 50 % від прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку: до 6 років - 455,5 грн., до 18 років - 567 грн.

 

   «Скільки мені мають виплачувати на виховання дитини до 3 років?» - Олена, м. Пологи.

 

   Розмір допомоги на дитину віком до 3 років складає різницю між розміром прожиткового мінімуму для працездатних (на сьогоднішній день 1094 грн.) та середньомісячним доходом сім'ї, але не менше 130 грн.

 

   «Мене цікавить, у декретну відпустку можна йти на 3 чи на 6 років?» Валентина.

 

   Допомога по догляду за дитиною надається по досягненню дитиною трирічного віку. Якщо дитина за станом здоров'я потребує постійного догляду, на це має бути відповідний висновок лікарсько-консультаційної комісії. У такому випадку декретна відпустка зі збереженням робочого місця триває до досягнення дитиною 6-річного віку. Проте виплати по догляду за дитиною не продовжуються.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  валентина 01.06.2012 18:12
А кто же решает сколько платить матери одиночке??? Пусть бы попробовал растить ребенка на минимальную выплату!!!
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)