Відкрився лікувальний центр із собаками-терапевтами

8 Листопада в 15:53  0  409

У регіоніВідкрився лікувальний центр із собаками-терапевтами

Перший центр каністерапії "Доктор Дог" відкрився у Запоріжжі в рамках проекту "Терапевтичні собаки для України"


Відомо, що собаки можуть замінити ліки. Дослідження доводять, що взаємодія людини та собаки дає значний фізіологічний і психотерапевтичний ефект. І на сьогодні, тварини, які займаються лікуванням, не вигадка, а прогресивний метод реабілітації.

 

У світі вже є дельфінотерапія, іппотерапія та каністерапія - саме так називають заняття з собаками. Раніше цю терапію робили з дітьми з особливостями розвитку - це люди не лише з фізичними, але й з психологічними проблемами. Адже собаки дарують свою турботу, любов і тепло, при взаємодії з тваринами поліпшується психологічний стан людини.

 

Відтепер ця терапія активно використовується на практиці. В Запорізькій області зараз триває третій етап німецько – українського проекту, що допомагає собакам стати справжніми лікарями. Завершиться він наприкінці березня 2019 року.

 

Перше групове заняття для особливих дітей, клієнтів Центру денного перебування для дітей з ВІЛ, провела спеціаліст міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Яна Самура та психолог, кінолог Альона Сердюк.

 

Діти із захватом взаємодіяли із собаками-терапевтами - руським спаніелем Євсеєм та лабрадором Ритою - грали у вгадалки, вчилися давати команди тваринам, кидали м'ячик, ділилися враженнями та емоціями.

 

Аліна ХАРЬ,
студентка 2 курсу факультету журналістики
Запорізького національного університету

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)