Травмована бродяча собака пролежала увесь день, допоки...

7 Серпня в 13:23  0  1312

Події містаТравмована бродяча собака пролежала увесь день, допоки...

Неприємну картину спостерігали мешканці баготоповерхівки провулку Станційний учора, 6 серпня. Зранку люди виявили у дворі хвору бездомну собаку. У тварини видно було переломані задні кінцівки, з пащі рясно йшла слюна, подекуди кров. Її зовнішній вид говорив про те, що собаку, скоріш за все, збила автівка.
У пологівців виникло логічне питання: що робити та куди звертатися за допомогою?

 

Так і не з’ясувавши у якої служби міста потрібно просити про допомогу, люди власними силами доставили постраждалу тварину до приватної ветеринарної клініки міста. Ветеринар констатував, що тварині вже неможливо допомогти, тому її змушені були приспати.

 

Прикро, що покалічена тварина страждала аж до вечора, лежачи в людному  місці, поряд з дитячим майданчиком, де гралися діти.

 

Зважаючи на чималу кількість бродячих собак, що курсують містом, подібний випадок може бути не виключенням. У наступному номері “Районки” ми пояснимо, до яких служб потрібно звертатися людям, які стали свідками побідних ситуацій!

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)