Сниться інтим. Що робити?

9 Листопада в 09:08  0  1292

Здоров'яСниться інтим.  Що робити?

Як продовження теми сновидінь вирішили висвітлити тему еротичних снів. Багатьох людей турбують такі звичні для цієї теми запитання: що ж робити, коли сниться інтим? Чи є нормальним явище, коли під час сну відбувається споглядання “дорослих фільмів”?

 

За інформацією з мережі, інтимні “ролики” сняться абсолютно всім. Згідно досліджень інституту Кінзі, більше ніж 80% чоловіків у віці до 20 років відчувають оргазм уві сні хоча б раз на місяць. Дівчатам того ж віку еротичні сни сняться набагато рідше, ніж чоловікам. А коли й сняться, то акцент в них зміщений в бік закоханості, не відвертого сексу. Але ті ж дослідження виявили - чим старша жінка, тим відвертішими стають її сновидіння (якщо вони їй сняться).

 

Для того, щоб зрозуміти природу та витоки еротичних сновидінь і дати відповіді на запитання, що нас цікавлять, “Районка” звернулася до столичного фахівця - лікаря акушера-гінеколога вищої кваліфікаційної категорії, кандидата медичних наук та засновниці Школи жіночого здоров'я - Наталії СІЛІНОЇ.

 

Наталіє Костянтинівно, чи варто хвилюватися, якщо сниться інтим?
Скажу, що хвилюватись зовсім не варто. Коли людина споглядає еротичні сновидіння - це вважається нормою, та ні про які відхилення у психіці мова взагалі не йде.

 

Як факт - одним людям регулярно сниться інтим, іншим - набагато рідше. Чому це відбувається саме так?

 

По-перше, частота еротичних снів має прямий зв'язок зі статевим життям сновидця. Якщо останнє є регулярним, то і снів еротичного забарвлення буде набагато менше. Якщо ж навпаки, то компенсація сексуального задоволення відбуватиметься через сновидіння. Сон - це вихід емоцій за день. Деякі наші життєві емоції виражаються через інтим у сновидіннях, хоча ніяк з ним не пов'язані. Це теж нормальне явище, що не повинно хвилювати.

 

Як сприймати той факт, коли сни такого забарвлення споглядають підлітки?
Їхні інтимні сновидіння можна взагалі назвати першим сексуальним досвідом. Під час сну з еротичним підтекстом, підліток відчуває перші оргастичні відчуття, а значить у сексуальній сфері в нього все гаразд. У цьому віці проходить бурхливий сплеск гормонів, тому вихід емоцій через сновидіння має сприйматися як норма.

 

Хочу додати,що не слід вважати відхиленням і деякі сновидіння з еротичною нетрадиційністю. Це, знову ж таки, вихід емоцій, відчуттів та переживань за день і не тільки. В такому прояві також немає негативного підтексту - просто намагайтесь вирішувати всі проблеми, що вас турбують. Ні в якому разі не звинувачуйте себе в розбещеності, довіртесь близькій людині та сприймайте сни з почуттям гумору.

 

Отже, є факт - приснився інтим. Одна категорія людей одразу ж шукає трактування в соннику, інша, навпаки, намагається пригадати подробиці чи розпізнати обличчя тих, хто приснився. Проте є ще одна категорія, які не переймаються сновидіннями. Вони просто насолоджуються їх переглядом.

 

Приємних снів, читачі!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)