В амбулаторії Пологи-5 новий сімейний лікар

10 Липня в 12:49  0  1233

Здоров'яВ амбулаторії Пологи-5 новий сімейний лікар

Мешканці мікрорайону Пологи-5 можуть звертайтися за профілактичною та медичною допомогою до нового сімейного лікара. З 2 липня "кагалінців" лікуватиме Анатолій Іванович Снєцар.

 

Про це повідомила головний лікар КУ "Пологівський Центр Первинної Медико-санітарної Допомоги" ПРР, Анна Дуб.

 

"В постійному кадровому дефіциті, приємно, коли колектив нашої установи наповнюється розумними та досвідченими лікарями. На амбулаторії Пологи-5, яка обслуговує майже 4000 населення, з 02.07. розпочав працювати сімейний лікар Снецар Анатолій Іванович.

 

Особисто я знаю Анатолія Івановича, як сімейного лікаря, головного лікаря Кінськороздорівськоі амбулаторії з медичним стажем 27 років та вищою медичною кваліфікаційною категорією. Всі жителі села завдячують йому.

 

Так трапилося, що реформа внесла корективи в трудові відносини. Але ми раді, що Анатолій Іванович в нашій команді, не залежно від багатьох труднощів ( лікар щоденно їздить на роботу за 20 км.).

 

Так, що мешканці мікрорайону Пологи -5, звертайтеся за профілактичною та медичною допомогою згідно графіку роботи амбулаторії - написала Анна Михайлів у спільноті закладу.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)