Українські воїни отримують дивні SMS

15 Листопада в 07:18  0  1126

На Вкраїні та у світіУкраїнські воїни отримують дивні SMS

Подібні повідомлення приходять і сім'ям військовослужбовців

 

Бійцям АТО та їхнім родинам почали надходити анонімні смс-повідомлення із закликами не виконувати свій військовий обов'язок.

 

"Військовослужбовцям Збройних сил та інших військових формувань, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції, з невідомих номерів приходять короткі повідомлення із закликами не виконувати свій військовий обов'язок.

 

Подібні смс-повідомлення приходять і сім'ям військовослужбовців", - повідомляється на сайті Міністерства оборони сьогодні, 14 листопада.

 

У міністерстві зазначають, що така активність якраз збігається з початком реалізації плану РФ по дестабілізації ситуації в Україні.

 

"Уже не вперше ми маємо можливість переконатися в цинічних і підступних діях агресора. Випробувана російськими спецслужбами на своїх громадянах методика не пройде в Україні. Військовослужбовці Збройних сил з гідністю захищають свою Батьківщину і пам'ятають тисячі українських громадян і побратимів, які загинули від рук агресора", - резюмували в Міністерстві.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)