Чому медики радять відключати смартфон на ніч

24 Грудня 2020 07:47  0  1019

Здоров'яЧому медики радять відключати смартфон на ніч

Також лікар не радить носити смартфон в кишені

 

Медики радять відключати смартфон на ніч, оскільки це допомагає зменшити негативний вплив його електромагнітних випромінювань на клітини людського організму.

 

На думку лікаря, невролога і нейрохірурга мережі Марата Якупова, смартфон на ніч дійсно краще відключати. Людина, що спить поблизу від включеного гаджета, піддається впливу випромінювання, потенційно небезпечного для здоров’я.

 

“Чим частіше ближче до смартфону знаходиться людина, тим сильніше дія електромагнітного випромінювання. В результаті можуть виникати часті головні болі, денна сонливість, дратівливість, втома”, – попередив медик.

 

Якупов пояснив, що електромагнітні хвилі мобільного пристрою здатні поглинатися внутрішніми органами, при цьому може відбуватися нагрів тканин. В таких обставинах підвищується ризик клітинних мутацій, в свою чергу, збільшує ймовірність виникнення онкологічних захворювань.

 

“Чим потужніше джерело електромагнітного випромінювання, тим вище ризик мутацій в ядрах наших клітин краще вибрати пристрій з меншою потужністю”, – підкреслив лікар.

 

Щоб захистити організм від шкідливого впливу смартфона, медик радить не тільки відключати його на ніч, але також в цілому намагатися використовувати рідше, тримати по можливості далі про себе. Також він вважає важливим не вести довгих розмов по мобільному телефону, не підносити до голови. Носити смартфон в кишені Якупов назвав шкідливою звичкою і закликав не робити цього.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
5
Сміх
27
Жах
10
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)