Українські студенти можуть платити за навчання смартфонами

17 Серпня в 14:06  0  1368

ОсвітаУкраїнські студенти можуть платити за навчання смартфонами

Студенти провідних українських вишів у новому навчальному році зможуть оплачувати своє навчання в кілька кліків за допомогою смартфонів і Privat24. Для цього потрібно сканувати QR-код свого вишу, розміщений біля ректорату та деканатів, обрати суму та підтвердити оплату. Технологія безконтактної оплати навчання розроблена ПриватБанком і може бути впроваджена за кілька днів будь-яким навчальним закладом.

 

«Безконтактна оплата навчання вже працює в понад 200 провідних українських вишах, а з урахуванням того, що ця технологія не вимагає від навчальних закладів жодних витрат на її впровадження, платіжні QR-коди до кінця року будуть доступні студентам усіх українських навчальних закладів, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – Щоб оплатити навчання, тепер взагалі не потрібно нікуди ходити чи стояти в черзі до каси, мобільний Privat24 доступний кожному клієнту ПриватБанку, а вже у жовтні QR-сервісом зможуть користуватися й власники карток усіх українських банків».

 

Оплаnа навчання за допомогою QR-коду проходить швидко, просто та виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 та відсканувати QR-код свого навчального закладу.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)