Із АТО пологівці повертаються контужені та не можуть спати ночами Есть фото

10 Вересня 2014 15:13  0  4736

ОсобистістьІз АТО пологівці повертаються контужені та не можуть спати ночами

Пам’ятаємо, як на початку березня, коли ми тільки дізналися про можливий воєнний конфлікт між Росією та Україною, наш колега Сергій Славний висловив сподівання, що українцям вдасться уникнути війни із сусідньою країною.

 

- У мене там багато друзів та рідних, а війна назавжди спаплюжить наші відносини, і українці з росіянами з братів перетворяться на ворогів, - сказав Сергій. А вже наприкінці місяця його відправили на службу. Він поповнив ряди Прикордонної служби України. Війна все-таки почалася…

 

І ось сьогодні він знаходиться у київському госпіталі, лікується від контузії.

 

Сергій був контужений 4 вересня ввечері під селом Широкине – в сторону Новоазовська від Маріуполя.

 

«На розтяжку нарвались, потім нас ще з двох мінометів обстріляли», - написав сьогодні у соцмережі «ВКонтакт» Сергій. Лікування, говорить, безкоштовне. Допомагають друзі грошима, щоб можна було купити нормальної їжі, цигарок, води.

 

Дружина з матір’ю не знаходять собі місця від хвилювання. Тим паче, що Сергій наразі не знає, куди приїде після госпіталю: у Пологи до рідних, чи повернеться в АТО. Медики прогнозують, що виписати його можна буде вже через два тижні. Сам же вояка говорить, що готовий повертатися на службу.

 

Сергій не єдиний пологівський військовослужбовець, який постраждав внаслідок російського обстрілу на Донбасі у зоні АТО.

 

Пологівці, які пройшли через пекло, так званої антитерористичної операції, поділилися фотографіями, які говорять більше за слова. На фото - осколки від градів розміром з долоню, величезні ями від мін, розстріляні автомобілі, повністю розбите місце дислокації солдатів під Новоазовськом, де внаслідок нападу бойовиків та російських солдатів згоріли палатки, речі, автомати, в тому числі й бронежилети наших військових. Пологівець, який поділився з нами фотографіями також сьогодні знаходиться на лікуванні, зізнається, що ночами не може спати… Але щойно вилікується – повернеться туди, звідки чудом вибрався живим, бо там залишилися його побратими.

 

 

Нагадуємо: нашим чоловікам потрібна допомога небайдужих земляків. Особлива потреба в бронежилетах. Один коштує – 2 800 гривень. Бажаючі допомогти можуть звертатися за телефоном активіста Вадима Сопільняка – 0951341664, або надсилати гроші на картку 51687 420660 59381.

 

Якщо ви маєте бажання і змогу допомогти захиснику Вітчизни Сергію Славному, можете пересилати гроші на номер його картки:
5168 7423 1871 6457.

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)