Вченi попередили про нову епідемію

9 Жовтня в 07:12  0  1216

Здоров'яВченi попередили про нову епідемію

Вживання спиртного i дiабет призводять до зменшення загального об'єму мозку

 

У найближчi 35 рокiв кiлькiсть людей, що хворiють на деменцiю (недоумство), збiльшиться утричi. Про це йдеться у доповiдi Мiжнародного iнституту з вивчення хвороби Альцгеймера.

 

Ученi застерiгають, що населення нашої планети стрiмко старiє, а це призводить до того, що число недоумкуватих рiзко збiльшуватиметься. Нинi на землi проживає 900 мiльйонiв людей, якi перетнули 60-рiчний рубiж. Проте вже до 2050 року кiлькiсть представникiв цiєї вiкової групи збiльшиться на 185% у країнах з низьким рiвнем доходiв населення, а в найбiднiших державах -- на 239%. За словами фахiвцiв, хвороба Альцгеймера, яка i призводить до недоумства, зазвичай розвивається у людей пiсля 65 рокiв.

 

Та, виявляється, у розвитку недоумства, а також iнфарктiв та iнсультiв, є спiльнi передумови.

 

Дослiдники з унiверситету Пiвденної Калiфорнiї з'ясували, як причини розвитку серцево-судинних хвороб, такi, як вживання спиртного, курiння, ожирiння i дiабет, впливають на мозок. Дослiдники вивчали вплив ризикiв, що призводять до хвороб серця i судин, на гiпокамп та задню частину поясної звивини кори головного мозку. Цi дiлянки мозку пов'язанi з пам'яттю. Тому втрата сiрої речовини в них є однiєю з перших ознак деменцiї.

 

Дослiдження засвiдчило, що вживання спиртного i дiабет призводили до зменшення загального об'єму мозку. Внаслiдок курiння та ожирiння зменшувалася задня частина поясної звивини кори мозку, що має стосунок до вилучення iнформацiї з пам'ятi, емоцiй та соцiальної поведiнки. А через курiння i вживання спиртного ставав меншим об'єм гiпокампу.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)