Проблема: щеплення від сказу пологівцям не роблять

4 Січня в 13:19  0  353

На районіПроблема: щеплення від сказу пологівцям не роблять

Вакцина від сказу, яка може врятувати життя, сьогодні скінчилась у Пологівській центральній районній лікарні.


Головний лікар Пологівської ЦРЛ Роман Кравченко говорить що на сьогодні ще трьох пацієнтів не забезпечено повним курсом лікування. До сьогоднішнього дня використовували препарат «Рабіпур». Але цього препарату в Україні вже не має, його замінила вакцина «Індіраб». 3600 грн коштує 10 ампул такої вакцини,така кількість йде лише на одного пацієнта.


- Вакцина в Україні є. Відповідно до чинного законодавства бюджетом прийняті кошти на придбання такої вакцини для району. Але нам потрібно щоб кошти були розписані помісячно. Тільки тоді ми зможемо розпочати тендерну процедуру на закупівлю вакцини. Закупляти ми її будемо через процедуру «Прозоро». Відповідно цій процедурі повинні відбутися торги. Скільки це займе часу не можна сказати. Минулого року подібна процедура зайняла близько місяця. Розглядаємо як варіант, що вакцину нам купить благодійний фонд. Тоді все було б набагато швидше, - пояснює лікар.


У Запоріжжі та сусідніх районах така вакцина також відсутня. Сподіваємось, що всі необхідні технічні процеси на придбання вакцини пройдуть якомога швидше. Це питання залишається актуальним, тим паче коли містом продовжують бігати бродячи собаки які, можливо, хворі на сказ!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)