Куди скаржитись пологівцям на бездіяльність посадовців?

4 Квітня 2012 10:08  0  3849

Запитай у "РАЙОНКИ"Куди скаржитись пологівцям на бездіяльність посадовців?

   Прокуратурою Пологівського району протягом поточного року та у минулому 2011 році було проведено перевірки щодо додержання вимог Закону України «Про звернення громадян», в діяльності окремих комунальних підприємств району, органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

   Проведеними перевірками встановлені чисельні порушення вимог Закону України «Про звернення громадян», «Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації».

 

   Скарги «зависають» у повітрі, а терміни прострочуються

 

   Так, не завжди дотримувались вимог Закону України «Про звернення громадян», згідно з яким органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, об'єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, приймати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення.

 

   Письмові звернення громадян мають розглядатись та вирішуватись у термін не більше одного місяця від дня їх надходження. Якщо не потрібно додаткового вивчення звернення - протягом 15 днів з моменту отримання. До речі, загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів. Однак проведеною перевіркою встановлені непоодинокі факти порушення даних строків.

 

   За результатом перевірок дотримання вимог Закону України „Про звернення громадян" прокуратурою Пологівського району внесено 6 приписів, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 осіб.

 

   Скарги на бездіяльність приймуть у прокуратурі

 

   Тож, шановні читачі, у випадку допущення органами державної влади, місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, їх посадовими особами порушення Ваших прав та законних інтересів при розгляді звернень звертайтеся до органів прокуратури за їх захистом.

 

   У прокуратурі Пологівського району організовано особистий прийом громадян, де кожного дня забезпечено прийом бажаючих громадян оперативними працівниками.

 

   Так, прокурор Пологівського району здійснює особистий прийом громадян щовівторка та щочетверга.

 

   Крім того, кожної суботи, неділі та у святкові дні забезпечено чергування в прокуратурі району.

 

Помічник прокурора
Пологівського району,
юрист 3 класу Павло Павленко

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)