В Україну завезли 80 тисяч доз індійських сироваток

3 Січня в 09:24  0  320

Здоров'яВ Україну завезли 80 тисяч доз індійських сироваток

З 2014 року в Україні відсутні сироватки та імуноглобуліни через відсутність реєстрації

 

Напередодні нового року індійський Уряд передав в Україну необхідний гуманітарний вантаж – понад 130 тисяч доз специфічних сироваток: 80 тисяч доз сироватки протиправцевої, 35 тисячдоз протиправцевого імуноглобуліну, 900 доз протидифтерійної сироватки, 14450 доз протирабічної сироватки, 1500 доз ліофілізованого атитоксину протизміїного. Усі препарати мають сертифікат якості GMP.

 

З 2014 року в Україні відсутні сироватки та імуноглобуліни через відсутність реєстрації. Тільки навесні 2017 року зареєстровано два протирабічні імуноглобуліни ізраїльського та українського виробництва, більше ніякі специфічні імуноглобуліни виробники на реєстрацію не подавали.

 

Міністерство охорони здоров’я не може бути ініціатором реєстрації, а місцева влада не може закуповувати незареєстровані препарати, тому гуманітарні вантажі – єдиний шлях забезпечити громадян України сироватками чи імуноглобулінами в разі необхідності.

 

До цього дня усі гуманітарні вантажі розподілялися адресно на пацієнта суто для лікування, але вантаж з Індії буде розподілений в регіони згідно потреб, в тому числі і для посттравматичної профілактики правцю.

 

На 2018 рік МОЗ заклали в бюджет 42 мільйони гривень для закупівлі сироваток та імуноглобулінів для лікування. Препарати будуть придбані через міжнародні організації і відповідним чином зареєстровані, наразі йде планування закупівель.

 

Про це інформує прес-служби МОЗ.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)