Сімейники й надалі будуть їздити у села

29 Січня в 14:21  0  1108

На районіСімейники й надалі будуть їздити у села

Сьогодні в районі пройшла нарада на тему медичного обслуговування громадян в сільській місцевості

 

Нараду провів голова Пологівської РДА Артур Крупський. Участь взяли перший заступник голови Пологівської РДА Андрій Клименко, сільські голови та секретарі сіл Григорівка, Пологи, Вербове, Тарасівка, голова Федорівської ОТГ. Під час наради розглянуто низку питань, пов’язаних з якістю надання медичної допомоги, технічними умовами та проблемами галузі охорони здоров’я.

 

Анна Дуб наголосила, що з нового року КП «Пологівський ЦПМСД» змінило власника з районної на міську раду, але лікарі будуть обслуговувати все населення Пологівського району.

 

Головний лікар відзначила, що найбільше серед «сімейників» користується попитом метод виїзних бригад до сільської місцевості, однак працювати в селах молоді спеціалісти не поспішають.

 

Так само, на території сіл існує проблема роботи аптек.

 

Минулого року ЦПМСД отримав два автомобілі для сільських амбулаторій, придбав обладнання для телемедицини, розпочав будівництво амбулаторії в селі Інженерному та селі Пологи.

 

За кошти Пологівської міської ради відремонтоване приміщення в селі Семенівка, де заплановано відкрити аптеку.

 

На нараді також наголошено на необхідності роботи з пологівцями, які так і не уклали декларацію з сімейним лікарем, адже з 1 квітня, коли медична реформа торкнеться вторинної і третинної допомоги, вони не зможуть отримати допомогу.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
2
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)