«Сільське подвір’я» минулого року кредитувало понад 200 пологівців

28 Листопада в 09:41  0  407

На районі«Сільське подвір’я» минулого року  кредитувало понад 200 пологівців

За повідомленням Пологівської РДА, минулого року кредитуванням «Сільське подвір’я» скористалося 205 мешканців району на загальну суму 3 230 000 грн. Це свідчить про те, що кредитування не просто діє, але й користується довірою та попитом. Загалом, пологівці брали кредити на газифікацію будинку, будівництво будинку, присадибну ділянку, закупку молодняка, сільгосптехніки тощо.

 

Пільгові довгострокові кредити надаються мешканцям сільської місцевості на спорудження нового житла з надвірними підсобними приміщеннями, добудову або реконструкцію незавершеного будівництвом житла, реконструкцію житла, спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій, придбання незавершеного будівництвом житла з проведенням його добудови чи реконструкції та готового житла, розвиток фермерського та особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин тощо.

 

Нещодавно розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено правила надання пільгових довгострокових кредитів мешканцям сіл, селищ, селищ міського типу та міст районного значення за Цільовою регіональною програмою «Сільське подвір’я». Попередні правила діяли з 2006 року.


Право одержання пільгового кредиту на спорудження нового житла, відповідно до цих Правил, надається позичальнику тільки один раз. Пільговий кредит надається позичальнику на термін від 10 до 30 років - все залежить від особи, яка бере кредит, і причини.


За користування пільговим кредитом встановлюється плата у розмірі 3% річних. Позичальник, який має трьох і більше дітей, звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом. Крім цього, відсотки за користування пільговим кредитом не нараховуються військовослужбовцям, подружжю, в якому чоловік або дружина є військовослужбовцем, резервістам та військовозобов’язаним, подружжю, в якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язаним.


Пільговий кредит позичальнику надається за умови постійного його проживання у сільській місцевості.


Сума пільгового кредиту визначається фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі з урахуванням рівня платоспроможності позичальника і не може перевищувати кошторисну вартість об’єкта кредитування та граничного розміру пільгового кредиту в сумі:


300 000 грн. - для спорудження нового житла з надвірними підсобними приміщеннями;


200 000 грн. - для придбання незавершеного будівництвом житла з проведенням його добудови чи реконструкції та готового житла;


150 000 грн. - для реконструкції житла або добудови незавершеного будівництвом житла;


50 000 грн. - для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій, розвитку фермерського чи особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці та тварин тощо.


Звісно, кожна справа індивідуальна, тому, якщо ви хочете узяти кредит і у вас виникли питання, звертайтеся до Запорізького фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за тел. (061)-764-66-18.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)