Іван Сіденко - людина, про яку говорять справи

13 Лютого 2021 08:37  0  1640

Знай нашихІван Сіденко - людина, про яку говорять справи

13 лютого 70-річний ювілей відзначає Сіденко Іван Григорович - колишній директор комунальної установи «Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа» Пологівської районної ради Запорізької області (1982-2017), ветеран педагогічної праці.

 

Весь Пологівський район знає Івана Григоровича як фаната фізичної культури і спорту, грамотного керівника і організатора спортивно-масової роботи в районі, як порядну, чесну людину, у якої слово не розходиться з ділом. За 40 років своєї роботи у Пологівській ДЮСШ він зробив усе, щоб прищепити багатьом пологівським дітям любов до фізичної культури і спорту. Завдяки його натхненній праці наш район десятиліттями перемагає в обласних учнівських спартакіадах. Серед вихованців школи - кандидати в майстри спорту, майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу, чемпіони області та України.

 

Іван Григорович має вищу педагогічну освіту за спеціальністю “Фізичне виховання”. На керівній посаді заступника директора школи працював з 1980 року, на посаді директора ДЮСШ з 1982, педагогічний стаж 45 років, відмінник освіти. За його керівництва будувалася Пологівська ДЮСШ. За його ініціативи у школі відкривались нові спортивні секції, за його підтримки виборювалися нагороди на спортивних змаганнях, кувалися майбутні чемпіони України.

 

Ірина Чижова - заступниця директора ДЮСШ з навчально-тренувальної роботи, розповідає про неоціненний вклад директора у роботу і розвиток школи:

 


 

Сіденко Іван Григорович 47 років свого життя віддав вихованню підростаючого покоління.

 

З моменту заснування в Пологівському районі дитячо-юнацької спортивної школи Іван Григорович почав працювати в ній на посаді заступника директора, а з вересня 1982 очолив спортивний заклад.


Іван Григорович - здібний господар та адміністратор. З перших і до останніх днів будівництва ДЮСШ з 1980 по 1986 роки був «прорабом» на цьому будівництві. Першочерговою заслугою директора є те, що Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа має найкращу спортивну базу серед сільських районів області. Кожного року він докладав максимум моральних та фізичних зусиль, щоб тримати школу на гідному рівні. Саме за професійний підхід до будь-якої справи Іван Григорович користується повагою серед керівництва району та міста.

 

 

Під вмілим керівництвом директора Пологівська ДЮСШ завоювала високий авторитет не тільки в області, а й на всеукраїнському рівні. Вихованці школи входять до складу дитячих, юнацьких команд клубів вищої ліги з футболу та гандболу. Учні відділення пауерліфтингу є переможцями та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань. Юні легкоатлети школи – багаторазові переможці обласних та всеукраїнських змагань.

 

Всі ці та інші досягнення – результат вмілого керівництва директора. Завдяки своєму професійному баченню перспектив Іван Григорович зміг зібрати в школі колектив досвідчених та високопрофесійних тренерів-викладачів, більша частина з яких є випускниками Пологівської ДЮСШ. Своїм коректним, поважним ставленням, здобув заслужену повагу підлеглих, вихованців та їх батьків.

 

Протягом 33 років Іван Григорович був відповідальним за організацію та проведення районної спартакіади та участі пологівських школярів у обласній спартакіаді. Спортсмени Пологівського району 30 разів посідали перші місця в підсумку обласної спартакіади. Маючи високий рівень теоретичної та практичної підготовки, досконало володіючи методикою ведення спортивних занять, Іван Григорович надавав постійну допомогу тренерам та вчителям фізичної культури в організації навчально-виховного процесу.

 

За значний внесок у справу розвитку фізичної культури і спорту серед учнівської молоді Сіденко Іван Григорович нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», відзначений Подякою Президента, Почесною грамотою Запорізького обласного управління з фізичного виховання та спорту, Грамотою обласного управління з питань фізичної культури, спорту та туризму, медаллю «За заслуги перед Пологівським районом».

 

37 років роботи в стінах ДЮСШ зробили школу другою домівкою для Івана Григоровича. Тому і після складання своїх керівницьких повноважень він залишається працювати в школі.
Вітаємо Івана Григоровича з ювілеєм (13 лютого). Бажаємо довгих років життя при міцному здоров’ї та в щасті.

 

Юрій Клименко, вчитель фізичної культури гімназії “Основа”, неодноразовий чемпіон з пауерліфтингу, вихованець Івана Сіденка, вже кілька років працює тренером в ДЮСШ:

 


 

“Будучи директором, Іван Григорович завжди проявляв повагу і любов до дітей. Ніколи нас не лаяв, завжди підбадьорював та надихав на перемоги. Коли брав мене на роботу до школи на посаду тренера за сумісництвом, багато допомагав, давав поради, підтримував. І зараз він завжди ввічливий з кожним учнем, кожним працівником. Дуже порядна людина”.

 

Вийшовши на заслужений відпочинок, Іван Григорович продовжував ще шість років працювати директором ДЮСШ і зараз обіймає посаду нічного охоронця закладу.

 

З 2017 року керівництво передав в надійні руки. Віктор Кулініч - колега і вихованець вже колишнього директора, сьогодні гідно справляється з покладеними на нього обов'язками. За необхідності досвідчений колега не відмовляє у порадах нинішньому директору. Іван Григорович не тільки продовжує працювати пліч-о-пліч з колегами, а є постійним гостем та вболівальником на спортивних змаганнях, що проходять у школі.

 

Колеги висловлюють вдячність Івану Григоровичу за те, що він кожному дав шанс і допоміг самореалізуватися професійно. Свого керівника знають як толерантну людину, здатну підтримати та співчувати, у разі необхідності підставити плече та прийти на допомогу.

 

Івана Григоровича називають найкращим адміністратором, справжнім знавцем своєї справи. За його роботи налагодилось функціонування секцій, організаційна робота з поїздками спортсменів на змагання.

 

Гідно пережили із сильним керівником важкі 90-ті, коли кожен викладач відчув на собі відсутність державного фінансування. В ті часи директор завдяки своїм особистим якостям, наполегливості та відповідальності знаходив вихід. Стукав в усі двері аби знайти можливість, щоб відправляти учнів на змагання. Все робив, щоб діти мали змогу займатися спортом і розвиватися фізично.

 

Сам Іван Григорович з особливим трепетом говорить про важливість спорту у житті дітей:

 


 

“Спортсменами не всі можуть бути. У досягненні високих результатів важливу роль відіграє поєднання фізичної культури і спорту. По-перше, фізична культура. Займаючись нею, можна розгледіти здібності дітей до конкретного виду спорту. Самого бажання бути спортсменом замало, щоб був результат, потрібна і фізична підготовка, і здібності.

 

Покликання педагогів - не тільки виховувати спортсменів, а й розвивати фізично молодь, адже чим більше буде здорових дітей, тим більше у державі буде здорових громадян, які зможуть ефективно працювати у своїй сфері діяльності.

 

Якщо займатися зміцненням здоров'я у дитячому віці, людина виросте здоровою, пронесе любов до фізкультури і спорту через все життя, передасть нащадкам.

 

Наша робота - донести дітям думку про важливість спорту в житті, прищепити любов до фізичної культури, грамотно вплинути на подальший вибір в дорослому житті.”

 

Вітаємо шановану людину з ювілеєм та бажаємо міцного здоров'я, сили і наснаги.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

81
Супер
2
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)