Ти живеш у своїх вчинках, а не в тілі. Ти - це твої дії, і немає іншого тебе Есть фото

25 Червня в 14:20  0  1534

На районіТи живеш у своїх вчинках, а не в тілі. Ти - це твої дії, і немає іншого тебе

У заголовок узята цитата Антуана де Сент-Екзюперіфранцузького письменника і військового льотчика. І вона точно описує коротке, але яскраве життя нашого земляка з Кінських Роздор Дмитра Васильовича Шингура, військового льотчика, миротворця, штурмана вертолітної ланки армійської авіації.

 

5 років тому, 24 червня 2014 року Дмитро Васильович і з ним 8 чоловік екіпажу та пасажирів трагічно загинули під час виконання бойового завдання в Слав'янському районі Донецької області. 

 

24 червня представники Поліг, сел Воскресенки та Кінських Роздорів, працівники районного воєнкомату та керівництво району відвідали могилу нашого земляка в Кінських Роздорах, згадали Дмитра Васильовича добрим словом, хвилиною мовчання та поклали квіти до могили героя. Згадали, як Дмитро, пролітаючи на вертольоті над рідним селом, завжди робив над ним три кола і дітвора зі школи вискакувала назустріч, щоб привітати свого захисника.

 

«В небі ламаються крила і синів ховає земля навіки» - написано на могилі Дмитра Васильовича Шингура.

 

Для нас із вами важливо заховати пам'ять про загиблих героїв глибоко в наші серця і розповісти про них нашим дітям. Адже солдати віддали своє життя за мирне небо над нашими головами.

 

Мир вам!

#шануймося

 

Автор: Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
0
Сміх
3
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...

 

Пологи (г.)