Викрадена модель аероплана, гумор Скрябіна та «Солодка Даруся»: що новенького пологівцям почитати на вихідних Есть фото

17 Червня в 09:46  0  752

АсортіВикрадена модель аероплана, гумор Скрябіна та «Солодка Даруся»: що новенького пологівцям почитати на вихідних

Якщо ви хочете з користю провести свій час, коли ви полюбляєте пригоди, подорожі, цікаві історії, тоді саме книга стане у пригоді. Центральна районна бібліотека запрошує пологівців зазирнути у скарбницю знань. Кожен може знайти жанр на свій смак та розсуд, а бібліотекарі допоможуть визначитися з вибором. Ми представляємо добірку книг, які ви вже можете почитати.


Ірен Роздобудько «Подвійна гра у чотири руки»

 


 

 

Талановита письменниця, яка успішно працює в різноманітних жанрах, і кожний новий її роман – це справжня радість для читачів.


Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить юну Марію Гурчик до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця. Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз.


З цією книгою ви поринете у світ пригод та небезпечних переслідувань.


Кузьма Скрябін «Я, «Побєда» і Берлін»

 


«Я, «Побєда» і Берлін» — літературний дебют українського співака та шоумена Андрія Кузьменка, лідера групи «Скрябін», надрукована видавництвом «Фоліо» у 2006 році.
До збірки увійшли дві повісті: «Я, «Побєда» і Берлін» та «Місто, в якому не ходять гроші», а також тексти відомих пісень гурту «Скрябін». Книжка пройнята яскравим відчуттям гумору, веселим настроєм, її можна віднести до жанру пригоди та гостросюжетний трилер.


Андрій Кокотюха «Бои без правил»

 


Ще один детективний роман, який тримає у напрузі до останньої сторінки.


Його 15 років розшукує Інтерпол! Але зловити кілера Хантера під силу лише колишньому капітану міліції Віктору Хижняку. Для Хижняка невловимих злочинців не існує, особливо, коли це вбивці дітей (якщо, звичайно, його не обманули). Як і Хантеру, йому не подобається, коли його використовують. А значить, спецслужбам не вдасться руками одного «міцного горішка» прибрати іншого!


Брати Капранови – дилогія «Щоденник моєї секретарки» та «Забудь-річка»


 


Він має все – дружину-телеведучу, красуню-коханку, бізнес на бюджетних грошах, впливових друзів та партнерів. Він – типовий представник так званого «бомонду» чи то «еліти». Однак українцям завжди були притаманні природний скепсис та іронія.

 

Саме завдяки цим якостям головний герой роману «Щоденник моєї секретарки» стає діґґером – подорожуючи таємними коридорами влади та грошей, він не забуває фіксувати для нас із вами правдиву картину того, що відбувається там. Але одного разу світ навкруги раптом починає руйнуватися – настає час великого бізнесового та політичного переділу.

 

Троє молодих людей завдяки іронії долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків, і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

 

Марія Матіос «Вибране»

 


«Знахаркою троякої ружі» вважає Марію Матіос автор передмови до її книги «Вибране», професор Люблінського Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської Ігор Набитович. Її називають то «Стефаником у спідниці», українським Маркесом чи Фолкнером, то «чортиком із табакерки». Але сама письменниця різко відкидає будь-які порівняння і стверджує, що їй до вподоби єдине визначення її стилю: «вона пише, як Марія Матіос».

 

Жоден інший із сучасних українських письменників не має такого сталого реноме літописця загальнолюдських цінностей і адвоката цінностей окремої людини на тлі історії, як має його Марія Матіос. І жодна українська книжка усіх років незалежності не мала такого непідробного резонансу в суспільстві, як її роман «Солодка Даруся». Жодна інша книжка не мала таких контроверсійних оцінок, як її «Нація». Кожен наступний твір письменниці викликає жваві обговорення і незмінну цікавість читачів.

 

До книги «Вибране» ввійшли найбільш відомі твори Марії Матіос: «Солодка Даруся», «Нація», «Майже ніколи не навпаки», «Москалиця» та інші.


Каріне АРУТЮНЯН,


студентка факультету журналістики ЗНУ

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)