Чи можна в Пологах одружитися за добу?

10 Січня в 15:55  0  628

АктуальноЧи можна в Пологах одружитися за добу?

Із моменту запуску пілотного проекту, станом на 27 листопада 2016 року,  в Україні було проведено  вже 2 864 реєстрації шлюбів, які оформили лише за добу.


Нагадаємо,  даний проект запущено в туристичних містах України, а також у містах, які межують з тимчасово окупованими територіями, аби забезпечити їхніх жителів можливістю швидко, без необхідності їздити кілька разів, отримати легальні українські свідоцтва про одруження. Це Київ, Львів, Одеса, Херсон, Маріуполь та Сєверодонецьк.   Станом на сьогодні, Кабінет Міністрів  розширив пілотний проект спрощеної процедури реєстрації шлюбу: він діє нині ще й у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаїві, Кам'янці-Подільському, Рівному, Житомирі і Харкові.

 

Для того, щоб скористатися сервісом із реєстрації шлюбу у скорочені строки, нареченим необхідно зробити кілька простих кроків:

 

1.  Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті.

2.  Обрати дату та час для проведення державної реєстрації.

3.  Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги.

4.  Завітати на власне весілля.

 

 А ще варто пам’ятати, що внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу.

 

Як бачимо, наше місто не входить до списку тих, де можливий «шлюб за добу». За словами начальника Пологівського ДРАЦС Тетяни Гончар,  існують випадки, коли термін оформлення шлюбу скорочується. Зокрема, наявність у наречених спільної дитини та ситуації, коли наречений - військовослужбовець і перебуває у відпустці, а цьому є  офіційні підтвердження.

 

 Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)