Дві школи Пологівщини йдуть на карантин

12 Лютого в 14:56  0  1665

На районіДві школи Пологівщини йдуть на карантин

У Запорізькій області продовжує збільшуватися кількість хворих на ГРВІ та грип. Через зростання захворюваності школярів у школах Запоріжжя з 7 лютого призупинено навчальний процес. А як на Пологівщині?


Зі слів завідуючої епідвідділом санітарно - гігієнічної лабораторії Пологівської ЦРЛ Тетяни Одинець епідемічний поріг серед пологівських школярів поки не перевищено. Однак зростання захворюваності триває. У зв’язку з цим дирекцією Новоселівської та Вербівської шкіл було прийнято рішення про їх закриття з 13 по 16 лютого. Всі інші школи району, у тому числі і міста Поліг, продовжують працювати у звичайному режимі.


Згідно з наказом МОЗ України №732 стосовно профілактики грипу та ГРВІ саме керівники шкіл приймають рішення про закриття закладу за умови відсутності 20% учнів від загальної кількості по причині захворюваності.


У зв'язку зі сприятливими погодними умовами віруси продовжують швидко розповсюджуватися серед населення. Фахівці зазначають, що подальший розвиток подій буде залежати від епідемситуації в районі і серед школярів зокрема.

 

«На сьогоднішній день прийняті профілактичні заходи і в Пологівській ЦРЛ. Наказом головного лікаря скорочено часи відвідування пацієнтів у відділеннях лікарні», - зазначає Тетяна Одинець.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)