Причини для закриття шкіл поки що немає

6 Лютого в 09:58  0  532

Події містаПричини для закриття шкіл поки що немає

За інформацією прес-служби Запорізької ОДА, півтора тижні тому у Запоріжжі зареєстровано 10 784 випадки ГРВІ. Цей показник нижче порогового рівня на 20 %.


Через це у Запоріжжі було закрито дві школи.


Журналісти «Районки» вирішили дізнатися про ситуацію зі статистикою по захворюваності і відвідувань учнями шкіл на Пологівщині.


За коментарем начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмили Дорофєєвої, виявилось, що протягом минулого тижня через хворобу в середньому щодня не було на заняттях близько 15% учнів.


Через велику кількість хворих дітей (45% від загальної кількості) з 30 січня 2018 року було призупинено навчально-виховний процес у комунальній установі «Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, але на сьогодні освітній процес у зазначеному закладі поновлено. 05 лютого 2018 року за повідомленням шкіл з причини хвороби школу не відвідало 377 учнів (11 % від загальної кількості школярів).

 

Тобто, як нам стало зрозуміло, ГРВІ в школах Пологівщини, на щастя, ще не наробив лиха.


Батьки можуть заспокоїтися – та чи надовго?

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)