Шкільній фотостудії у гімназії “Основа” - бути

11 Червня 2021 09:43  0  1196

ОсвітаШкільній фотостудії у гімназії “Основа” - бути

Проєкт учнів Пологівської гімназії “Основа” по створенню професійної фотостудії скоро втілиться у життя.


Ідея облаштувати у школі професійну фотостудію належить учениці гімназії Тетяні Носенко. Куратор проєкту - вчитель Ірина Дадіані

 

Активісти вважають, що заняття фотографією сприятиме формуванню світогляду, цікавому навчанню, це ще й чудова можливість учням відкрити себе та знайти власне хобі.

 

Для здійснення мрії школярів потрібно 60 тисяч гривень. Втілення проєкту можливе за рахунок фінансових внесків стороннії осіб, які готові долучитися до його створення.

Як стало відомо, проєкт «ART studioHUB» знайшов підтримку.

 

“Усміхніться — вас фотографують», — саме так розпочнеться навчання у гімназії «Основа» Запорізької області. Адже тепер там з'явиться власна фотостудія, де учні зможуть навчатись, створювати власні проєкти та робити якісні світлини для школи і міста. Вітаємо команду із +1 здійсненою мрією)”, - інформує у мережі всеукраїнський освітній проєкт «Ідея Є!», що і займається впровадженням інновацій у школах через реалізацію учнівських ідей за допомогою краудфандингу.

 

У ході робіт, шкільний кабінет буде переобладнано в сучасну фотостудію, яка стане базою для створення сучасного медіа контенту.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
6
Сміх
4
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)