Що з ремонтом дороги на Токмак, де техніка?

18 Червня 2021 15:27  0  2035

На районіЩо з ремонтом дороги на Токмак, де техніка?

З таким питанням звертаються пологівці та надсилають фото ділянки шляху на якій ще пару днів тому гуділа дорожня техніка, а нині - пусто. Невже ремонт проблемної дороги скінчився, не встигнувши розпочатися?


Активні роботи, що велися від залізничного переїзду до дорожньої кільцевої розв’язки у Токмацькому напрямку (дорога Т-0401 Дніпро-Мелітополь, протяжністю 2,7 км) пологівці спостерігали днями. Водії дивувалися, що дорожники знімають асфальтне покриття, яке не прослужило ще й року. А тепер їх і слід простив?

 

Як пояснили журналістам Газети замовники робіт - Служба автомобільних доріг, виконавець на власний розсуд вирішив почати ремонт саме з того місця (від переїзду), попередньо не узгодивши це із замовниками.


Наразі, залишили справу і перейшли працювати на більш проблемну ділянку траси - від кільця в бік Токмаку. Назад же повернуться вже після ремонту запланованих 44 кілометри дороги.

 

Однозначно, тонкошар, покладений минулого року на даній ділянці, буде знятий, оскільки не відповідає встановленим стандартам капітального ремонту доріг, заявили у Службі автомобільних доріг.


Поки що на тому місці проводяться підготовчі роботи - розчистка території від зелених насаджень.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
27
Сміх
21
Жах
41
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)