Цікаві факти про секс і не тільки

21 Липня в 09:26  0  1705

АсортіЦікаві факти про секс і не тільки

 Секс у давнину і все, що з ним пов’язано 

 

Правда про походження знаменитого слова F * CK. Виявляється це слово - заголовні букви одного з наказів англійського короля. У старі часи, коли Англія була стомлена війнами і населення швидко скорочувалося, король видав наказ, який закликав людей сприяти підвищенню народжуваності ( пам'ятаєте тимошенківське "Кохаймося"?). Тому фраза «Перелюбствуватися під командуванням короля» («Fornicate Under Command of the King») породила нинішнє слово F * CK.

 

А чи знаєте, що французька назва «метелики любові» означає лобкових вошей?

 

У минулі часи вважалося, що мастурбація може призвести до ряду страшних захворювань: сліпоти, божевілля і раптової смерті.

 

У стародавні часи жінки намагалися контролювати народжуваність, а контрацептивом виступав гній тварин. Вважалося, що якщо покласти його в піхву, то це захистить від небажаної вагітності. Стародавні презервативи робилися зі шкіри тварин, тканини, а також широко використовувалися презервативи з кишок ягнят.

 

Секс і людське тіло

 

85% чоловіків, померлих від серцевого нападу під час сексу, зраджували своїх дружин.

 

Середня швидкість сперми при сім’явиверженні близько 44 км / год., а за все життя чоловік виробляє близько 12-14 літрів сперми. Якщо вже пішло про сперму, то для проходження по статевих шляхах жінки сперматозоїду треба близько 48 годин. Наприклад, для проходження 1см у тілі, йому потрібно махнути хвостом 800 разів.

 

1% жінок відчувають оргазм від стимуляції грудей. (От пощастило !!!)

 

Середньостатистична людина в період життя від 20 до 70 років, витрачає на секс близько 600 годин, а це 25 днів безперервного сексу.

 

Для того щоб «підняти» пеніс потрібно близько 2-х столових ложок крові.

 

Згідно зі статистикою і дослідженнями, завдяки широкій доступності порноресурсів, кількість зґвалтувань за останні 25 років скоротилася на 85%.

 

Трохи фактів про те, що пов’язано з тваринами

 

У самців змії 2 статевих члени. Обидва нормально функціонують, але у справі використовується тільки один.

 

Якщо вважати, що люди походять від мавп, то у людини найбільший із приматів пеніс. Наприклад, у горили розмір гідності - 10 сантиметрів.

 

Середня тривалість статевого акту у приматів всього 10-15 секунд.

 

Леви під час шлюбного періоду займаються сексом до 74 разів на день! Пік любовної активності припадає на перший день залицянь. У середньому секс відбувається кожні 20 хвилин !!! За 2 тижні «марафону любові» пара левів не полює і нічого не їсть. (Без коментарів...)

 

Серед комах є гідні суперники левам. Пара сонечок злягається по 9 годин на день, причому щодня. Щури теж не відстають, займаючись цим по 20 разів на день. Пара щурів за 18 місяців може відтворити потомство у 1 млн.особин!

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)