Віртуальний світ. Епідемія самогубств

31 Липня в 09:54  0  685

АсортіВіртуальний світ. Епідемія самогубств

 

Останні дослідження канадських вчених свідчать, що з появою і розвитком соціальних мереж збільшилася кількість суїцидів. Річ у тім, що, проводячи максимум часу у вигаданому світі, людина відрікається від дійсності і вже не може адекватно реагувати на те, що відбувається в реальності. Підлітки, які проводять у соціальних мережах понад дві години на день, більш схильні до депресії, суїцидальних думок, а також інших психологічних проблем, пов’язаних з пригніченим і тривожним станом.

 

Суїцидальні думки на підлітків навіюють і різні спільноти в соцмережах, в яких зазвичай розміщені записи типу «Цей світ жахливий, тут робити нам нічого», «Ми діти втраченого (мертвого) покоління», «Скільки днів ти готовий ще так проіснувати?», «Ми не потрібні тут нікому» тощо. Окрім цього, в соціальних мережах створюють групи, де радять, як краще здійснити самогубство.

 

На сторінках у дітей та підлітків часто можна побачити фотографії та записи суїцидального характеру. Тому батькам варто спостерігати за діяльністю їхніх дітей у соціальних мережах. Будь-які вірші, музика, фотографії депресивного характеру є сигналом, що вашій дитині потрібна допомога. Якщо у вас немає доступу до аккаунта дитини, звертайте увагу на її поведінку: вона часто не висипляється, виснажена, вночі сидить за комп’ютером, у телефоні, на тілі в неї можуть бути порізи, незрозумілі числа тощо. Не залишайте це поза увагою!

 

(Далі буде)

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)