За що голосували депутати на позачерговій сесії

7 Січня 2021 09:52  0  1174

Події містаЗа що голосували депутати на позачерговій сесії

Четверта (позачергова) сесія Пологівської міської ради відбулась 4 січня. Депутати розглянули і ухвалили рішення з 14 питань порядку денного.

 

Хочуть відновити рух транспорту через переїзд
Депутати ухвалили рішення про звернення до керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» щодо можливості відновлення руху автомобільного транспорту через залізничний переїзд, що знаходиться між вулицями Шевченка та Ломоносова у місті Пологи.

 

Мешканці Червоного висілку давно мріють про реалізацію цього плану. Відповідь Укрзалізниці буде оприлюднена, як тільки надійде від компанії.

 

Також народні обранці ухвалили рішення про реорганізацію виконавчих комітетів сільських рад і про утворення старостинських округів на тих територіях, які приєдналися до громади.

 

Голосували за передачу комунального майна, яке із спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району перейшло у власність територіальної громади. Затвердили акти приймання-передачі майна навчальних закладів і Пологівської БЛІЛ.

 

Затвердили тариф на теплову енергію ТОВ «БИО-АГРО»
Цього ж дня виконком Пологівської міської ради ухвалив рішення «Про встановлення розміру тарифу на теплову енергію ТОВ «БИО - АГРО» на I квартал 2021 року».

 

Товариство, яке надає тепло до більшої частини бюджетних установ міста, звернулося до міської ради з листом про необхідність затвердження нового тарифу. Виконавчий комітет Пологівської міської ради вирішив встановити на І квартал 2021 року тариф ТОВ «БИО-АГРО» на теплову енергію для установ та організацій в розмірі 1880,49 грн, в тому числі ПДВ за 1 Гкал, а для потреб населення – 1602,49 грн, в тому числі ПДВ за 1 Гкал.

 

За матеріалами сесії

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

18
Супер
4
Сміх
4
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)