Сесія райради: нові обличчя та розподіл коштів

27 Лютого в 13:11  0  1147

На районіСесія райради: нові обличчя та розподіл коштів

21 лютого відбулося засідання сорок сьомої сесії Пологівської районної ради.

 

Нові обличчя в складі депутатського корпусу району
Замість Андрія Зелєнцова у зв’язку з достроковим припиненням його повноважень було представлено Віктора Сороку та закріплено його за Федорівською сільською радою. Також Віктор Сорока обраний членом постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, належить до Політичної партії «Європейська солідарність» (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»).

 

Присутнім на сесії було представлено і нову директорку Костянтинівської ЗОШ Людмилу Соколовську. Згідно законів «Про освіту» та «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурс посади керівника загальноосвітнього закладу, її прийнято на керівну посаду на умовах контракту строком на 2 роки. Раніше вона працювала на посаді заступника директора з НВР у Костянтинівській школі.

 

Звернення депутатів до Президента щодо ринку землі - відтерміновано
Запропонованого до проєкту порядку денного сесії депутатом Леонідом Крилем про звернення депутатів Пологівської районної ради Запорізької області до Президента України та Верховної Ради України щодо необхідності зняття з розгляду проєкту закону №2178-10 від 10.10.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» та проведення референдуму з питання запровадження продажу земель сільськогосподарського призначення Президія рекомендувала розробнику доопрацювати документ та подати його на наступну сесію.

 

Гроші на ремонт приміщень Пологівської поліції
Начальник Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області Олег Смирнов просив виділити кошти на ремонт службових приміщень першого поверху Пологівського відділу поліції. Не всі депутати підтримали пропозицію. Після жвавого обговорення доцільності виділення коштів з районного бюджету ухвалили рішення про збільшення потреби у грошових коштах на придбання господарських та будівельних матеріалів і проголосували «за» виділити 375 тис 65 грн.

 

Кошти на медичні програми
Аби мешканці району мали кращі умови лікування та оздоровлення затвердили кошторис на 2020 рік для виконання районних та державних програм цієї галузі.

 

Згідно Програми протидії захворюванню на туберкульоз в цьому році буде виділено 141 тис 580 грн (державний та районний бюджети, інші субвенції місцевої ради та інші джерела не заборонені законом). Така ж сума була виділена і минулого року.

 

На Програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекцій, венеричних захворювань, лікування догляду та підтримки буде виділено 88 тис грн, що на 2 тис менше, ніж минулоріч.

 

398 тис 600 грн - медична субвенція та залишок субвенції з місцевого бюджету на цільові видатки лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

 

302 тис 623 грн буде виділено протягом року КП «Центральна районна аптека №39» згідно Програми фінансової підтримки комунальних підприємств району. Гроші підуть на зарплату та погашення заборгованості по ній.

 

Пільги на проїзд
З чотирма перевізниками, які будуть здійснювати пільгове перевезення громадян на приміських маршрутах, укладено договори. Згідно договорів та Проекту рішення «Про затвердження Порядку відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян…» до 31 грудня поточного року мешканці району не перейматимуться питанням пільгового проїзду. Це стосується і пасажирів залізниці.

 

Враховуючи те, що всі питання детально обговорювались на засіданнях профільних постійних комісій, депутати районної ради одностайно шляхом пакетного голосування прийняли внесення змін до ряду районних галузевих програм, а також визнали таким, що втратило чинність рішення районної ради від 29.09.2017 №6 «Про Комплексну програму розвитку культури Пологівського району на 2018-2022 роки».

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
9
Сміх
7
Жах
29
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)