Сесія міськради: землю дали та не всім, скоротили термін оренди ставка, у сільських закладах з'явиться швидкісний інтернет

20 Серпня 2021 17:31  0  1888

Події містаСесія міськради: землю дали та не всім, скоротили термін оренди ставка, у сільських закладах з'явиться швидкісний інтернет

У п'ятницю, 20 серпня, пройшла чотирнадцята сесія Пологівської міської ради восьмого скликання. На сесії були присутні 19 депутатів із 26. Депутати розглянули та проголосували майже за 200 питань порядку денного, левова частина яких стосувалась виділення земельних ділянок у користування громадянам.


За більшість питань, винесених на сесію, депутати голосували пакетним голосуванням, раніше вони були розглянуті на комісіях.

 

Земельні питання
Деякі клопотання громадян щодо виділення земельних ділянок для ведення сільськогосподарської діяльності не були підтримані депутатами. Кільком заявникам відмовили у наділі землі. Зокрема, ділянку за межами Григорівки депутати вирішили залишити для випасання череди. З місцями, відведеними під пасовище корів, у селян проблеми.
Іншій мешканці Поліг відмовили надати у користування землю, через несвоєчасну оплату нею земельного податку в минулі роки.

 

Скоротили термін оренди ставка
Деякі депутати висловились щодо клопотання підприємця Ігоря Кравцова стосовно продовження строку оренди земельної ділянки разом із ставком за межами с. Григорівка строком на тридцять років. Планував подовжити його до 1 листопада 2043 року.
Депутат Сергій Славний сказав про те, що місцеві мешканці скаржаться на орендаря. Останній встановив навколо території загорожу і не підпускає людей та худобу до водоймища, не дотримується умов риболовлі відповідно чинного законодавства.

В результаті обговорень даного питання, депутати проголосували за продовження оренди території, але терміном на десять років. А в протоколі до рішення сесії вирішили наголосити орендарю, щоб той надав вільний доступ до ставка людям і худобі.


У селах Пологівщини з'явиться швидкісний інтернет
Зовсім скоро заклади соціальної інфраструктури у с.Вербове, с.Шевченкове та с.Новофедорівка будуть забезпечені широкосмуговим доступом до Інтернету.
З ціллю підвищення добробуту жителів Пологівської громади і створення належних умов роботи закладів соціальної інфраструктури, розташованих у старостинських округах Пологівської громади депутати затвердили Програму «Підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості Пологівської міської територіальної громади» на 2021 рік.


Завдяки цій програмі вдасться забезпечити швидкісним Інтернетом заклади соціальної інфраструктури, а саме:
Вербівську ЗОШ І-ІІІ ступенів; дитячий садок «Росинка»; Вербівський сільський будинок культури; Вербівську бібліотеку; Вербівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини; Віддалене робоче місце відділу «Центр надання адміністративних послуг» у с. Вербовому; Шевченківську гімназію; Шевченківський фельдшерський пункт; Шевченківську бібліотеку; Новофедорівський фельдшерський пункт.

Крім того, близько 1,7 тисяч мешканців Вербівського, Інженерненського, Тарасівського старостинських округів отримають можливість підключення до оптичного Інтернету.


Фінансування програми на 2021 рік здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 398 тис. грн.


Депутати також затвердили звіт про виконання бюджету Пологівської МТГ по доходах та видатках за I півріччя 2021 року.
Проведений аналіз надходжень показав, що найбільші темпи відставання фактичних надходжень від запланованих показує податок та збір на доходи фізосіб, надходження якого склали 80,26% від запланованого. Значними є недоотримання єдиного податку із сільськогосподарських товаровиробників (73,12 % планових показників) та єдиного податку з фізосіб (90,20 % планових показників).

 

Голосували депутати і за зміни у фінансових надходженнях до Програм Пологівської МТГ на 2021 рік. Зокрема:
Про внесення змін до програми “Благоустрій“; Про внесення змін до програми “Розвиток Пологівської МТГ”; Про внесення змін до програми “”Фінансове забезпечення діяльності закладів середньої освіти Пологівської міської ради”; Про внесення змін до Програми “Реконструкція та розвиток закладів культури Пологівської міської ради” та інші.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
11
Сміх
7
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)