Сесія міськради: кому і на що дісталися кошти з міського бюджету

4 Червня в 14:15  0  1597

Події містаСесія міськради: кому і на що дісталися кошти з міського бюджету

П'ятнадцята сесія Пологівської міської ради пройшла 4 червня.
Як розпорядилися коштами місцевого бюджету депутати?


Комунальникам - спецтехніку


Депутати надали дозвіл КУП “Благоустрій” на придбання комплекту спецтехніки: Самоскид МАЗ - 5550С3 -581-000 з установкою УЯР-01 на причепі МАЗ - 857100-4012.
Наявність даної техніки на підприємстві, надасть можливість проведення якісного ямкового ремонту пологівських доріг. Покупку здійснюють шляхом укладання договору з ПАТ “Украгролізинг” строком на 4 роки під 16 %річних. Загальна вартість техніки становить 4 мільйони гривень.

 

Школам - меблі, комп'ютери та кухонне обладнання
Проголосували депутати також про внесення змін до програми “Фінансове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти”. Згідно яких із місцевого бюджету на програму виділять 2 814 714 гривень. Кошти підуть на придбання меблів та іншого необхідного обладнання для забезпечення комфортного функціонування шкіл громади, відповідно вимог нової Української школи. Потреба у залученні коштів місцевих бюджетів виникла через недостатність фінансування освітньої субвенції державою.

 

Водопровід по Армійській


Внесли зміни до програми “Реконструкції та розвитку комунального майнового комплексу з надання послуг з водопостачання та водовідведення” на 2020 рік. А саме, зменшили видатки на виконання робіт по обєкту “Будівництво зовнішніх мереж водопроводу по вулиці Армійська в сумі 326 870 грн. Таким чином загальна сума коштів на виконання програми складає 421 180 гривень. Фінансування здійснюється зі спецфонду місцевого бюджету.

 

Зупинки, спортивні та дитячі майданчики


Програму «Збільшення статутного капіталу комунального некомерційного підприємства «Благоустрій-Пологи» Пологівської міської ради» (із внесеними змінами) на 2020 рік» доповнили заходом «Придбання самоскиду МАЗ-5550С3-581-000 з установкою УЯР-01 на причепі МАЗ-857100-4012, в сумі 1 226 724 грн.». Ця програма включає в себе не тільки придбання самоскиду, але й зупинкових комплексів, спортивних та дитячих майданчиків. Таким чином, загальна сума коштів на виконання Програми буде складати 1 823 724 грн.

 

Купили фотоапарат

Збільшили видатки на Програму «Фінансове забезпечення реалізації власних повноважень та розвитку матеріально-технічної бази Пологівської міської ради» на 2020 рік» - виділили 1 999 гривень на придбання фотоапарату за рахунок видатків, передбачених на утримання міської ради без загального збільшення розміру видатків.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
16
Сміх
28
Жах
74
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)