Учора депутати міської ради ухвалили важливі рішення

19 Березня в 08:51  0  2076

Події містаУчора депутати міської ради ухвалили важливі рішення

Учора, 18 березня, відбулася дванадцята сесія Пологівської міської ради, яку відкрив і провів міський голова Юрій Коноваленко.

 

Засідання сесії було заплановане на п’ятницю, але його перенесли на середу через карантинні заходи. Депутати з розумінням поставилися до ситуації і відповідально виконали свої обов’язки. Перед сесією провели спільне засідання комісій, де детально розглянули 84 питання порядку денного. Тож під час сесії більшість питань вирішили приймати «пакетом», інформує міська рада

 

Депутати голосували за рішення, які націлені на безперебійну роботу лікувальних закладів громади, комунальних установ та підприємств. Зокрема, надали фінансову підтримку ГКП ВКГ «Міськводоканал» ПМР в розмірі 200 тис. грн. на оплату заборгованості за спожиту електроенергію.

 

Ухвалили також рішення про внесення змін до міських програм «Фінансове забезпечення діяльності закладів дошкільної освіти Пологівської міської ради», «Фінансове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради». У зв’язку з необхідністю використання коштів субвенції з обласного бюджету та впорядкування бюджетних розрахунків, доповнили програми заходами, серед яких придбання для дитячих садочків меблів, пісочниць, обладнання для спортивних майданчиків та ін., а для шкіл – парт, стільців, комп’ютерної техніки, фліпчартів, екранів і проекторів та ін.

 

Затвердили Положення про порядок організації надання безкоштовної офтальмологічної допомоги жителям, які проживають на території Пологівської міської ради.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

13
Супер
8
Сміх
10
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)