Сесія Районної ради: коротко про головне

27 Листопада в 08:52  0  1082

На районіСесія Районної ради: коротко про головне

Новий депутат

У зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Юлії Бутенко, про що було зазначено ще на минулій сесії, депутатський склад доповнив наступний за черговістю кандидат в депутати від Пологівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Євген Тимошенко.

 

Підготовка до виборів
На сесії затвердили Програму підготовки та проведення місцевих виборів на 2018-2019 роки. Питання виникло у зв'язку з необхідністю фінансуваня Пологівської районної виборчої комісії. Передбачено фінансування, підготовка та проведення перших, повторних, проміжних або позачергових виборів депутатів районної ради та підготовки і проведення перших місцевих виборів об'єднаних територіальних громад. Загальний обсяг фінансування: у 2018 році - 20 000 грн, у 2019 році - 20 000 грн.

 

Коштів на відеокамери не дали
На минулій сесії проблемним виявилося питання про внесення змін до районної “Програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у районі на 2018-2020 роки”. Тоді запропоновані зміни, а саме виділення коштів на потреби поліції, районного відділення УСБУ, Територіального експертного підрозділу Запорізького НДЕКЦ МВС України депутати не підтримали. Вказали на невдоволення роботою місцевих правоохоронних органів.

 

Цього разу на розгляд обранців винесли Програму з новими поправками. Передбачили придбання системи відеоспостереження, включно із засобами передавання інформації з відеокамер на суму 40 тис грн, (відеокамера аналогова - 4 шт, відеореєстратор, комутаційна коробка - 4 шт, периферійне обладнання, монтажні роботи). І цього разу своїми голосами депутати районної ради на зміни у Програмі відповіли - ні.

 

Таке рішення викликало нерозуміння з боку доповідача питання, начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

 

На цю сесію ми винесли питання виключно про купівлю камер відеоспостереження. Винесли це питання і на обговорення під час першої комісії, під час другої комісії. Всі вислухали, для чого це потрібно.

 

Це не для СБУ, поліції. Це заходи безпеки для нашої громади насамперед. Камери, які на сьогодні функціонують у місті, охоплюються не всю територію, найбільш уражену правопорушеннями. Для розширення зони спостереження і пропонується здійснити їх закупівлю. Це місця скупчення людей на центральних вулицях міста. Мені таке рішення депутатів здається дивним, адже на комісії одноголосно рішення підтримали, питань не було, прокоментувала Юлія Кулик.

 

Присутній на сесійному засіданні начальник Пологівського відділу поліції Сергій Войнов надав інформацію, що за допомогою встановленого відеообладнання з початку року здійснено фіксацію та проведені слідчі дії за 18 кримінальними правопорушеннями та 55 адміністративними.

 

На “Шкільні автобуси” знадобилось ще

 

Депутати проголосували за внесення змін до районної програми “Шкільний автобус“ на 2018 рік. Зміни відбулися через дефіцит фінансування, пов'язаного із підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, запчастини та ремонтні послуги. Згідно з поправками і доповненнями, розміри субвенцій склали:

 

Вербіська сільська рада - 1 900, 00 грн (пальне) та 17 390, 00 грн (пальне);

 

Федорівська сільська рада - 47 000, 00 (пальне) і 116 000, 00 (ремонт);

 

Семенівська сільська рада - 31 000, 00 грн (пальне) і 16 295, 00 грн. (запчастини та ремонт);

 

Інженерненська сільська рада - 28 908, 00 (запчастини та ремонт);

 

Тарасівська сільська рада - 13 820, 00 грн (запчастини та ремонт);

 

Басанська сільська рада - 20 000, 00 грн (запчастини та ремонт).

 

Як заохотять сільгоспвиробників?
Підтримку обранців отримала “Програма заохочення підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської продукції та покращення показників праці в Пологівському районі на 2019-2022 роки”.

 

За рахунок коштів районного бюджету на цей період необхідно близько 161, 5 тис грн. Їх направлять на заходи, що сприятимуть розвитку сільгоспвиробництв та стануть додатковими стимулами матеріального та морального заохочення працівників: проведення змагань серед сільськогосподарських товаровиробників, нагородження переможців за підсумками змагань комбайнових агрегатів, проведення урочистостей з нагоди професійного свята тощо.

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)