Чергова важка сесія районної ради: розподіл доходів, несесійні питання та шанс появи громадських пасовищ Есть фото

19 Червня в 14:51  0  1109

На районіЧергова важка сесія районної ради:  розподіл доходів, несесійні питання  та шанс появи громадських пасовищ

До порядку денного сесії Пологівської районної ради, яка відбулася 16 червня, було винесено більше семи десятків питань. Більшу частину депутати ухвалили шляхом пакетного голосування. Але була ціла низка таких, які потребували розгляду та окремої уваги. Сесія районної ради, як завжди, видалася досить довготривалою та емоційною.

 

Протягом сесії депутати внесли зміни і доповнення до районного бюджету. За підсумками виконання дохідної частини бюджету за 5 місяців дохідна частина районного бюджету збільшилась на 3 690 679 грн. З них 3 170 356 грн. депутати розподілили на відділ освіти, молоді та спорту РДА, 178 515 грн. – на відділ культури і туризму (зокрема на заміну вікон ІІ поверху Пологівського РБК), 213 200 грн. – на Пологівску ЦРЛ, 6 707 грн. - на Пологівську стоматологічну поліклініку та 121 900 грн. - на Пологівський ЦПМСД.


Окрім цього, народні обранці здійснили перерозподіл вже затверджених коштів та затвердили напрями та обсяги використання коштів районного бюджету за рахунок субвенції з обласного бюджету за сприяння виконання депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради.


Варто зазначити, що депутати, окрім зазначених питань, розглянули й ті, які не значилися у порядку денному. Наприклад, голові Пологівської РДА Артуру Крупському під час його доповіді депутат районної ради Вячеслав Колесников поставив декілька запитань, пов’язаних з роботою адміністрації, зокрема: коли район отримає шкільні автобуси, чому був скорочений відділ агропромислового розвитку, чи не будуть закривати цього року школи. На всі отримав відповіді: обіцяні два автобуси, які будуть придбані на умовах співфінансування з областю, чекають на освітян вже цього року; закриття шкіл, на щастя, не планується; а скорочення відділу АПР – оптимізація структури.


Голову РДА також попрохали надати депутатам вичерпну інформацію про операцію «Урожай», прокоментувати розорення пасовиськ Григорівської сільської ради та спрогнозувати долю газифікації Новоселівської сільської ради (область розглядає це питання). Звернулися до Артура Євгенійовича з пропозицією виділити з вільних земель Пологівського району (а таких 946 Га) по 50 Га кожній сільській раді для громадських пасовищ, на яких селяни могли б вільно випасати худобу. Очільник адміністрації пообіцяв вирішити цю проблему.


Досить гострим та суперечливим стало для депутатів питання затвердження кандидатур для роботи у складі Госпітальної ради Пологівського госпітального округу. Навколо цього питання проходили справжні баталії, пропонувалися нові кандидати та проводилася незліченна кількість процесів переголосування. У результаті, раніше рекомендованих комісією кандидатур затвердили більшістю голосів.


У рамках порядку денного депутати затвердили програму створення містобудівного кадастру Пологівського району на 2017-2019 роки, програму національно-патріотичного виховання молоді на 2017-2021 роки та проголосували за звернення до Прем’єр-міністра України та голови Запорізької ОДА щодо додаткового фінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту доріг загального користування Пологівського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)