Освіта знову в центрі обговорень на сесії районної ради

30 Листопада в 17:17  0  770

На районіОсвіта знову в центрі обговорень  на сесії районної ради

В останній день листопада народні обранці Пологівського району зібралися на чергову сесію. Традиційно сесійне засідання не було коротким і пройшло в дискусіях. У порядку денному значилося 17 питань. Більшість ухвалили шляхом пакетного голосування.

 

Зокрема, депутати своєю згодою затвердили програму розвитку та забезпечення функціонування центру надання адмінпослуг Пологівської РДА на 2018 рік, внесли зміни та доповнення до програм соціально-економічного та культурного розвитку, цивільного захисту населення, програм охорони здоров’я «Назустріч людям», «Цукровий діабет» та ін.


Понад півгодини обговорень присвятили проблемі підготовки навчальних закладів Пологівського району до опалювального сезону. Про це перед депутатами прозвітував голова Пологівської РДА Артур Крупський. На сесії стало зрозуміло, що хоча опалювальний сезон вже розпочався, не всі школи району готові до нього. На це звернули увагу і самі депутати, поставивши голові запитання, чому «сани не готові з літа». Проблема підготовки шкіл до опалювального сезону розглядалась на сесіях протягом усього року, однак на сьогодні час втрачено, а проблема залишається. Чотири школи району під загрозою залишитися у холоді. Про головні моменти звіту та запитання, які депутати поставили Артуру Крупському під час дискусії, читайте у подальших публікаціях на сайті rаyonka.com та у черговому номері Газети.


На сесії був представлений новий начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА. Ним стала Дорофєєва Людмила Вікторівна, яка не є новачком у системі освіти, у минулі роки обіймала посаду вчителя української мови та літератури, завідуючої районним методичним кабінетом відділу освіти, головним спеціалістом відділу освіти. Останні чотири роки Людмила Вікторівна працювала заступником начальника Пологівського УСЗН.


Під час сесії Людмила Дорофєєва також виступила з доповіддю, запропонувала депутатам на розгляд нову програму розвитку освіти Пологівщини на 2018-2022 роки, виразивши сподівання, що місцева влада й надалі буде приділяти особливу увагу галузі освіти району. У свою чергу депутати привітали нового головного освітянина та висловили їй кредит довіри, пообіцявши свою підтримку.


При розгляді питання про внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2017 рік депутатам було запропоновано здійснити розподіл дохідної частини загального фонду районного бюджету. Перевиконання дохідної частини загального фонду склало 813 000 грн, кошти розподілено на сферу медицини, соціальну та освітню сфери.


Завершальним питанням, за яке проголосували народні обранці, стало створення комунальної установи «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр». Створення та діяльність такого центру в нашому районі сприятиме забезпеченню дітям з особливими освітніми потребами необхідної психолого-педагогічної підтримки, з урахуванням їх індивідуальних потреб, а також має стати ефективним засобом забезпечення прав таких осіб на освіту, сприяння розвитку їх особистості, поліпшення стану їх здоров’я та якості життя, підвищення рівня участі у житті громади.


На наступній сесії, яка пройде у грудні, на депутатів вже чекатиме складний процес затвердження бюджету на 2018 рік.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)