У садочку «Лисичка» діти їдять тефтельки-мишенята Есть фото

10 Травня в 08:01  0  1029

ОсвітаУ садочку «Лисичка» діти їдять тефтельки-мишенята

Як пологівську малечу навчають правильно і яскраво сервірувати стіл до свят і щодня


Кожному з нас доводиться бути добрим господарем, знати традиції та правила гостинності, вміти правильно і яскраво сервірувати стіл до свят і щодня. Як добре, коли цим навичкам ми навчені ще з дитинства.
На щастя пологівців, діти яких виховуються у дитячому садочку «Лисичка», правила культурного харчування демонструють на практиці з метою раннього естетичного виховання. Днями у «Лисичці» пройшов конкурс «Найвишуканіша сервіровка дитячого столу». У конкурсі помічники вихователів (няні) показали себе у всій красі. Адже це була їх хвилина слави!


- Питанням харчування у нашому садочку переймається не лише керівництво закладу, а й помічники вихователів. І не лише в частині здорового і смачного, а в естетичному плані також. Няні у нас завжди охайні, мають спеціальну унікальну форму, пошив якої замовлявся індивідуально. Щоденним завданням для них є гарно подавати блюда на відповідно сервірований стіл, - розповіла Олександра МАЛЬКО, завідувачка садочком.

 

На обід цього дня подавали: овочевий суп, нарізку зі свіжих огірків та помідорів, вермишель, рибні тефтелі, фруктовий компот, хліб. Кожен конкурсний стіл був не схожим на інший, по-особливому оформлений. Аромат обіднього прийому їжі був по-весняному свіжим і смачним. На столах – скатертинки, серветки, квіти, гарний посуд, блюда прикрашалися свіжою зеленню. Діти, які чергували, були також особливо одягнені, для них у кожній групі є теж спеціальна форма.     

 

Няні проявили свої фантазію і творчий підхід  до сервіровки столу. Показали свої вміння створити особливу атмосферу, що позитивно впливає на апетит дітей, та розповіли про основні правила сервірування столу, демонстрували, як правильно користуватися столовими приборами. Вразила креативністю Ганна Джуга, няня групи раннього віку «Горобинки», яка рибні тефтельки оформила у вигляді мишенят, щоб найменшим вихованцям садочка було і смачно, і цікаво.

 

- Провести цей конкурс ми планували ще на початку навчального року, але точної дати  вказано не було. Помічники вихователів були попереджені звечора. Усі були в однакових умовах: блюда звичайного харчового меню на обід треба було якгарніше подати на дитячий стіл, - додала Олександра Миронівна.  Нелегко довелося журі обирати найкращих, багато добрих слів почули конкурсантки на свою адресу. Але призові місця та подарунки отримали: Світлана Корж, няня середньої групи «Пізнайко» - 1 місце;Людмила Гринь, няня старшої групи «Веселка» - 2 місце;Альона Селіванова, няня молодшої групи «Малятко» - 3 місце;Ганна Джуга, няня групи раннього віку «Горобинки» - отримала приз «За оригінальність».

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)