ФОТОФАКТ: "Серце екології" з'явилось у центрі міста Есть фото

9 Жовтня 2020 10:17  0  1175

Події містаФОТОФАКТ: "Серце екології" з'явилось у центрі міста

Оригінальний контейнер для збору використаних пластикових кришечок, розмістили працівники офісу однієї з політичних партіїй у місті, по вулиці Державній.

 

Металеве серце зможе вмістити у себе не одну сотню різнокольорового сміття. Далі кришечки підуть на переробку, а отримані кошти від процесу, направлять на благодійні справи, зазначають ініціатори.

 

Нажаль, на сьогодні пластик також є і найбільшим забруднювачем навколишнього середовища у всьому світі, оскільки потрібно сотні і навіть тисячі років для того щоб пластик самостійно розклався в природі. За деякими даними, практично кожен виріб з пластику, який був зроблений у минулому існує і до сьогодні.


Таким чином успішно збирають пластикові вироби у великих містах України, приємно, що й до Поліг дійшла така практика.


У країнах Європи збір кришечок на переробку вже давно не є новинкою, проводиться багато екологічних кампаній з метою збору, а також багато організацій постійно їх збирають, а вилучені кошти витрачаються на допомогу людям з особливими потребами та обмеженими фінансовими можливостями.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

26
Супер
9
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)