В Пологівській ОДПІ відбувся черговий семінар з питань реєстрація податкових накладних

30 Серпня в 15:30  0  1185

На районіВ Пологівській ОДПІ відбувся черговий семінар з питань реєстрація податкових накладних

Черговий семінар із платниками ПДВ з питань запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних провели 29 серпня 2017 року фахівці Пологівської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області.

 

Розпочинаючи семінар заступник начальника Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй наголосила, що з липня п.р. ДФС запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (СМ КОР), тому метою семінару є обговорення актуальних питань щодо блокування податкових накладних.

 

Платникам податків надані роз’яснення щодо порядку роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН), переліку документів, достатніх для реєстрації податкових накладних та строків прийняття рішення комісією про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.

 

Світлана Бруй звернула увагу присутніх на внесення змін до критеріїв блокування реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017 №654 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року №567».

 

В ході зустрічі заступник начальника Пологівської ОДПІ Світлана Бруй підкреслила готовність до наступного обговорення та опрацювання запровадженої системи, а також закликала до співпраці в цьому напрямку.

 

Наприкінці семінару платники отримали відповіді на запитання та друковану продукцію.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)