В Пологівській ОДПІ відбувся семінар з питань реєстрація податкових накладних Есть фото

1 Серпня в 14:46  0  910

На районіВ Пологівській ОДПІ відбувся семінар з питань реєстрація податкових накладних

У приміщенні районної ради м. Пологи 28 липня відбувся семінар із платниками ПДВ з питань запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних.


Розпочинаючи семінар заступник начальника Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Бруй Світлана Миколаївна наголосила, що з липня поточного року ДФС запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (СМ КОР), тому метою семінару є обговорення актуальних питань щодо блокування податкових накладних.


Світлана Миколаївна повідомила, що новий механізм, який дозволяє автоматично аналізувати податкову накладну на наявність ризиків, дає можливість зупиняти випадки безпідставної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, у разі коли постачальник фактично не здійснює господарську операцію, а реєструє виключно з метою надання покупцю необґрунтованої податкової вигоди у вигляді неправомірного сформованого кредиту з ПДВ.


Враховуючи актуальність питання, платникам податків було роз’яснено порядок роботи електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, проінформовано про критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.


Начальником відділу податків і зборів з юридичних осіб Пологівської ОДПІ Хохловою Іриною Анатолієвною було доведено до відома перелік документів достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної та строки прийняття рішення комісією про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації.


У подальшому засідання проходило у форматі запитання-відповідь з бухгалтерами та керівниками підприємств. Запитання ставили суто практичні, що стосуються безпосередньо діяльності підприємства. Крім того, увагу присутніх було акцентовано на тому, що весь документообіг буде проходитиме в електронному вигляді.


В ході зустрічі заступник начальника Пологівської ОДПІ Бруй Світлана Миколаївна підкреслила готовність до наступного обговорення та опрацювання запровадженої системи, а також закликала до співпраці в цьому напрямку.

 

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)